5/6
Bez wątpienia oczekiwał od siebie więcej. Czesław...

Nicola Zalewski

Bez wątpienia oczekiwał od siebie więcej. Czesław Michniewicz postawił na 20-letniego zawodnika Romy od pierwszej minuty w meczu z Meksykiem, ale ten kompletnie zawiódł. Został zmieniony już w przerwie przez Krystiana Bielika. Piłkarz był mocno rozczarowany swoim występem i odmówił dziennikarzom wywiadów. Na kolejną szansę musiał czekać aż do meczu 1/8 finału. Z Francją wszedł na końcowe 20 minut. Niczym jednak się ne wyróżnił. Zobaczył za to żółtą kartką.

6/6
Z marszu stał się kluczowym zawodnikiem Feyenoordu,...

Sebastian Szymański

Z marszu stał się kluczowym zawodnikiem Feyenoordu, imponował liczbami. Jesienią we wszystkich rozgrywkach strzelił siedem goli i zaliczył cztery asysty. W Katarze nie potwierdził wielkiej formy. Zagrał tylko z Meksykiem i Francją. W obu meczach otrzymał dużo zadań defensywnych. Starał się pressować, zanotował kilka odbiorów, ale był mało widoczny w rozegraniu. Zaprezentował się wyraźnie poniżej oczekiwań.