ZOBACZ
  KONIECZNIE

  Nowi posłowie z województwa łódzkiego

  Rozwiń
  Muzycy grali dla dzieci, a fachowcy PGE naprawiali

  Muzycy grali dla dzieci, a fachowcy PGE naprawiali

  Grzegorz Maliszewski

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Muzycy grali dla dzieci, a fachowcy PGE naprawiali

  ©Grzegorz Maliszewski

  PGE w ramach świątecznej akcji „Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców” naprawia usterki w domach dziecka i ośrodkach społecznych
  Muzycy grali dla dzieci, a fachowcy PGE naprawiali

  ©Grzegorz Maliszewski

  Ośrodek Interwencyjno-Socjalizacyjnym w Bełchatowie był kolejnym miejscem, które odwiedzili fachowcy z Polskiej Grupy Energetycznej w ramach akcji „Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców”. Energetyczny koncern postanowił bowiem sprawić świąteczny prezent podopiecznym z domów dziecka i ośrodków społecznych, dokonując w wybranych placówkach bezpłatnych napraw. Z wizyty fachowców cieszyło się kierownictwo ośrodka w Bełchatowie, które przygotowało dość długą listę napraw.
  – Poprosiliśmy o podłączenie nowej kuchenki i naprawionej zmywarki, bo jakoś nie możemy sobie z tym poradzić – mówi Lidia Szymańska, dyrektor Ośrodka Interwen-cyjno-Socjalizacyjnego. – Naprawione też mają być gniazdka i część oświetlenia. Obiecane mamy również pomalowanie jednego z pokojów – cieszyła się dyrektorka.

  Powody do radości miały też dzieci z ośrodka, które mogły posłuchać wyjątkowego koncertu grupy Recycling Band, która zagrała na instrumentach wykonanych z przedmiotów pochodzących z recyklingu. Maluchy otrzymały też upominki.
  Bełchatów był już szesnastym miastem na trasie świątecznej akcji PGE, która wystartowała 21 listopada. Fachowcy z PGE byli już m.in. w Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Kielcach, Stalowej Woli, Zamościu, Lublinie, Komarnie, Białymstoku, Ełku, czy Giżycku. PGE rozdała ponad 300 świątecznych upominków, a fachowcy musieli się zmierzyć z różnymi zadaniami, m.in. naprawą cieknących spłuczek, kranów i toalet, udrożnieniem i wymianą rynien, udrożnieniem zapchanych rur, przeglądem komputerów oraz instalacji elektrycznej.
  W najbliższych dniach akcja PGE odwiedzi placówki w Piotrkowie, Tomaszowie, Radomiu, Puławach i Warszawie.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo