Na Fashion Week w Łodzi przyjedzie Ewa Minge i projektantka...

  Na Fashion Week w Łodzi przyjedzie Ewa Minge i projektantka z Tokio

  Joanna Barczykowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Przez pięć dni zobaczymy ponad 30 pokazów mody najlepszych projektantów. Za miesiąc do Łodzi przyjedzie wielu zagranicznych gości, m.in. czołowa japońska projektantka Junko Koshino, która tworzy od ponad 30 lat. Jej pokaz będzie pierwszym i jednocześnie otwierającym polski tydzień mody, czyli FashionPhilosophy Fashion Week Poland.
  Ewa Minge po raz pierwszy pokaże kolekcję w Łodzi

  Ewa Minge po raz pierwszy pokaże kolekcję w Łodzi ©Marcin Wasilewski

  W piątek na konferencji prasowej poznaliśmy szczegóły imprezy, która rozpocznie się już 15 października i potrwa sześć dni. Ostatni dzień - niedziela - będzie częściowo dniem otwartym. Do strefy showroom, gdzie znajdują się butiki i stoiska projektantów, będzie mógł wejść każdy bez specjalnego biletu czy zaproszenia. Tam też na telebimach będzie można obejrzeć pokazy mody, które odbywają się w ramach głównej części imprezy - Alei Projektantów. Poznamy tam trendy na sezon wiosna-lato 2014 roku.

  Kto zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje? MMC Studio, Michał Szulc, Nenukko, Natalia Jaroszewska, PtASZEK. Nową kolekcję swojej linii Basic zaprezentuje Łukasz Jemioł.

  W Alei Projektantów zobaczymy też Natashę Pavluchenko, Agnieszkę Orlińską, Jarosława Ewerta, Joannę Startek, PODSIADŁO, Le GIA i Jakuba Pieczarkowskiego. Będzie też bardzo lubiana w Łodzi Kędziorek i Kamil Sobczyk. Po sezonie przerwy wraca też Dawid Tomaszewski.

  Z popularnych marek odzieżowych pokaz nowej kolekcji zaplanowała już firma Mohito. W niedzielę, czyli w ostatnim dniu tygodnia mody, będzie można obejrzeć pokazy tylko zagranicznych projektantów. Główne pokazy, a także wielki showroom Fashion Week już po raz piąty odbędzie się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Część imprezy zlokalizowana będzie w odrestaurowanej fabryce Grohmanna.

  Na scenie awangardowej, w części OFF Out Of Schedule, zobaczymy pokazy młodych twórców. Podczas jesiennej edycji pokazy offowe odbędą się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zobaczymy kolekcje ośmiu projektantów.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Polecamy

  Menadżer Roku 2018

  Menadżer Roku 2018

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny