Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego. Gala w Łęczycy...

  Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego. Gala w Łęczycy [ZDJĘCIA, FILM]

  Justyna Sobczak

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego. Gala w Łęczycy [ZDJĘCIA, FILM]
  1/69
  przejdź do galerii

  ©Justyna Sobczak

  Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego została przyznana podczas uroczystej gali na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Łęczycy.
  - Bardzo się cieszę, że Łęczycy przypadła zaszczytna rola gospodarza tegorocznej gali Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego. To niecodzienne wydarzenie, które wiąże się z ogromnym prestiżem dla Królewskiego Miasta Łęczyca. Mam nadzieję, że dzisiejsza uroczystość zwróci uwagę przedsiębiorców z terenu województwa właśnie na nasze miasto, która posiada ogromny potencjał rozwoju – mówi Monika Kilar- Błaszyk, wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca.


  Do tegorocznej nagrody nominowanych zostało 16 przedsiębiorstw, których siedziby znajdują się w woj. łódzkim.
  Statuetki przyznano w czterech kategoriach. Polfarmex S.A., jedna z czołowych firm na rynku farmaceutycznym została nagrodzona za ład korporacyjny i społeczną odpowiedzialność biznesu. W kategorii mikro i małych przedsiębiorstw nagrodę odebrał Robert Pietrasik, prezes Hart-Tech Sp. z o. o. z Łodzi.
  Najlepszym gospodarstwem rolnym uznane zostało gospodarstwo rolne Cezarego Kowalskiego z Chochołowa, w gminie Żychlin. Tubądzin Management Group Sp. z o. o., została nagrodzona za innowacyjność.


  Nagrodę specjalną otrzymało w tym roku Gospodarstwo Ogrodnicze Marcin Wojtczak z Grotnik za pelargonie.  Galę swoimi występami uświetnił iluzjonista Maciej Pol.

  Laureaci XV edycji konkursu dołączą do zaszczytnego grona wyróżnionych w poprzednich latach. Wśród nich znaleźli się m.in. Ceramika Paradyż Sp. z o.o., Grupa Adamed,, Pawo Sp. z o.o., Korona Candles SA, JTI Polska Sp. z o.o., Dywilan SA, Pharmena SA, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonala SA – Bełchatów, Polskie Centra Handlowe Ptak oraz Fabryka Nici Ariadna

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wojewodzie brakowalo ONR z flagami

  malpa w czerwonym (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  juz pora wypowiedziec konkordat

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo