Nagrody dla policyjnych pirotechników i pokaz łódzkich...

  Nagrody dla policyjnych pirotechników i pokaz łódzkich antyterrorystów [ZDJĘCIA]

  mbr

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Nagrody dla policyjnych pirotechników i pokaz łódzkich antyterrorystów [ZDJĘCIA]
  1/28
  przejdź do galerii

  ©Paweł Łacheta

  Po raz siódmy wyłoniono najlepszego policjanta garnizonu łódzkiego realizującego zadania z zakresu rozpoznania minersko-pirotechnicznego.
  Finał konkursu odbył się wczoraj na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. W tym roku triumfował sierż. sztab. Bogdan Matecki z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Drugie miejsce zajął podkom. Patryk Kłosowski z KMP w Skierniewicach, a trzecie Ryszard Bruzik z KMP w Łodzi.

  W konkursie wzięło udział 69 policjantów z województwa łódzkiego. Po części teoretycznej do finału awansowało sześciu najlepszych funkcjonariuszy. Ich zadaniem było wykazanie się znajomością pierwszej pomocy przedmedycznej.

  Najtrudniejszym zadaniem było sprawdzenie lotniska pod kątem rozbrojenia ewentualnych ładunków wybuchowych przed wizytą VIP-a. Finał konkursu zakończył się pokazem pirotechnicznym łódzkich antyterrorystów. Przeprowadzili akcję neutralizację ładunku wybuchowego znajdującego się w aucie. Pokaz zakończył się detonacją.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo