ZOBACZ
  KONIECZNIE

  Pielęgniarki z Uniwersytetu Medycznego odebrały dyplomy

  Rozwiń
  Najbardziej Kreatywna Klasa Łódzkiego. Rozpoczęliśmy...

  Najbardziej Kreatywna Klasa Łódzkiego. Rozpoczęliśmy głosowanie! [ZAGŁOSUJ]

  Jarosław Kosmatka

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Najbardziej Kreatywna Klasa Łódzkiego. Rozpoczęliśmy głosowanie! [ZAGŁOSUJ]

  ©Archiwum Dziennika Łódzkiego

  Klasa III TF z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu zgłosiła się pierwsza dpo tegorocznej edycji plebiscytu na Najbardziej Kreatywną Klasę „Dziennika Łódzkiego” i Jacka Saryusz-Wolskiego
  Najbardziej Kreatywna Klasa Łódzkiego. Rozpoczęliśmy głosowanie! [ZAGŁOSUJ]

  ©Archiwum Dziennika Łódzkiego

  - Do kreatywnych świat należy! Zapraszam i zachęcam do wspólnej zabawy i udziału w plebiscycie, który mam przyjemność współorganizować z „Dziennikiem Łódzkim” - mówi Jacek Saryusz-Wolski. - Motywem przewodnim naszego konkursu multimedialnego jest kreatywność. Zarówno Europa, jak i nasz region łódzki potrzebują młodych, kreatywnych obywateli, z umysłami otwartymi na świat. Jestem bardzo ciekawy nadesłanych prac. Zespołowa praca klas będzie nie tylko świetną zabawą, ale ciekawym i inspirującym młodzież ćwiczeniem.

  Wizyta w siedzibie najważniejszego w Europie urzędu będzie głównym punktem pięciodniowej wycieczki, która jest główną nagrodą w plebiscycie na Najbardziej Kreatywną Klasę „Dziennika Łódzkiego”. Wyjazd ufundowany przez Jacka Saryusz-Wolskiego, współorganizatora plebiscytu, obejmuje przejazd i pobyt dla klasy i opiekunów (jeden na dziesięciu uczniów). W plebiscycie mogą brać udział klasy z gimnazjów, liceów lub z techników z województwa łódzkiego. Jedynym ograniczeniem jest wiek uczestników wyjazdu. Wszyscy muszą mieć ukończone 14 lat, bo młodsze osoby nie mogłyby brać udziału w wyjeździe studyjnym.

  KREATYWNA KLASA 2016: Tu przeczytasz wszystko o naszym plebiscycie!

  W jaki sposób wybierzemy najbardziej kreatywną klasę? Choć głosowanie rozpoczynamy już dzisiaj, to na wasze zgłoszenia czekamy jescze do 17 października (punktualnie o godzinie 15 wyłączymy tego dnia możliwość dodawania zgłoszeń).

  Przysyłajcie grupowe zdjęcie (maksymalnie osiem fotografii) swojej klasy wraz z opisem, w którym uzasadnicie, dlaczego akurat wasza klasa zasługuje na tytuł najbardziej kreatywnej klasy w województwie łódzkim. Klasy można zgłaszać przez elektroniczny formularz na naszej stronie internetowej lub wysyłając zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: w.hankiewicz@dziennik.lodz.pl.

  Oprócz zdjęć z opisem, do startu w plebiscycie niezbędne są dokumenty: skan pisemnego oświadczenia dyrekcji szkoły oraz nazwa, adres placówki i numer klasy. Jeśli chcecie zwiększyć szansę na wygraną, przysyłajcie nam też filmy, które zostaną przez nas dołączone do opisu waszej kreatywnej klasy.

  Na klasy można głosować dzisiaj od godz. 10. Głosowanie zakończymy 28 października (do godz. 21.59). Głosować można dwiema metodami: za pomocą kliknięć na karcie plebiscytowej kandydującej klasy przez aplikację połączoną z portalem Facebook oraz wysyłając wiadomości SMS premium.

  W trakcie głosowania będziemy na naszych łamach bliżej prezentować klasy najbardziej skutecznie walczące o zwycięstwo. Dotychczas zaprezentowaliśmy pięć klas. Kolejne prezentacje już wkrótce na łamach papierowego wydania „Dziennika Łódzkiego”. Natomiast wizytówki wszystkich klas, które już zgłosiły się do plebiscytu są do obejrzenia na naszej stronie internetowej.

  TU ZAGŁOSUJESZ NA NAJBARDZIEJ KREATYWNĄ KLASĘ!  Laureata nagrody europosła Jacka Saryusz-Wolskiego ogłosimy 28 października w naszym serwisie internetowym DziennikLodzki.pl oraz na łamach wydania papierowego „Dziennika Łódzkiego” w poniedziałek, 31 października.

  Najbardziej Kreatywna Klasa „Dziennika Łódzkiego” wyjedzie wiosną 2017 roku do Brukseli na trzydniowy wyjazd studyjny. Młodzi będą mogli zapoznać się „od kuchni” z pracą europosłów.

  Będzie oczywiście okazja do uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania frapujące młodych ludzi, a związane nie tylko z pracą deputowanych, czy funkcjonowaniem Parlamentu Europejskiego ale również dotyczące polityki zagranicznej czy energetycznej Unii Europejskiej.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Sylwester w Teatrze Wielkim

  Sylwester w Teatrze Wielkim

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Nominuj kandydatów do prestiżowych nagród

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Nominuj kandydatów do prestiżowych nagród

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny