18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Najfajniejsza Klasa: Czekamy na zgłoszenia. Zwycięzcy pojadą do Brukseli

Maciej Kałach
Na zwykłą wycieczkę może wybrać się każda klasa. Ale tylko najfajniejsza z województwa łódzkiego zwiedzi Brukselę z Joanną Skrzydlewską, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Wizyta w jego gmachu to tylko jeden z punktów darmowego pięciodniowego wyjazdu - nagrody głównej plebiscytu. Wycieczka ufundowana przez Joannę Skrzydlewską, współorganizatorkę plebiscytu "Najfaj-niejsza klasa Dziennika Łódzkiego", obejmuje przejazd i pobyt dla całej klasy oraz dwójki jej opiekunów. W plebiscycie mogą brać udział oddziały z liceów lub z techników dla młodzieży z województwa łódzkiego.

W jaki sposób wybierzemy najfajniejszą klasę? Najpierw czekamy na Wasze zgłoszenia. Od dziś do 26 listopada w południe przysyłajcie grupowe zdjęcie swojej klasy wraz z dwuzdaniowym opisem, w którym spróbujcie zawrzeć największe zalety waszej grupy lub powody, dla których czujecie się w niej fajnie.

Oprócz zdjęcia z opisem, do startu w plebiscycie niezbędne są dokumenty: skan pisemnego oświadczenia dyrekcji szkoły oraz nazwa, adres placówki i numer klasy. Oświadczenie i pełny regulamin plebiscytu można znaleźć na naszej stronie www.dzienniklodzki.pl, zaś na zgłoszenia czekamy pod adresem poczty elektronicznej [email protected].

Na startujące klasy można będzie głosować od 29 listopada do 17 grudnia 2013 roku za pomocą wysyłanych SMS-ów. W trakcie trwania głosowania będziemy bliżej prezentować klasy najbardziej skutecznie walczące o wsparcie na naszych łamach - z Łodzi i z innych ośrodków województwa. Szczegółowe zasady głosowania SMS--owego są podane w regulaminie plebiscytu.
Laureatów nagrody Joanny Skrzydlewskiej ogłosimy 13 grudnia na łamach "Dziennika Łódzkiego".

"Najfajniejsza klasa Dziennika Łódzkiego" wyjedzie na wycieczkę wiosną 2014 roku. Program oprócz głównego celu - wizyty w Parlamencie Europejskim - przewiduje zwiedzanie zabytków Brukseli i posiłki w miejscowych restauracjach. Nie zabraknie też atrakcji w drodze do Brukseli, ale o tych szczegółowo poinformujemy w trakcie trwania plebiscytu.

Po wyprawie do serca Unii Europejskiej z europoseł Joanną Skrzydlewską uczniowie najfajniejszej klasy na pewno nie będą mieli problemów z nauką - a zwłaszcza z wiedzą o społeczeństwie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie