Napad na bank w Gomunicach. Sprawca ukradł 19 tys. złotych...

  Napad na bank w Gomunicach. Sprawca ukradł 19 tys. złotych [ZDJĘCIA]

  Małgorzata Kulka

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Napad na bank w Gomunicach. Sprawca ukradł 19 tys. złotych [ZDJĘCIA]
  1/10

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Małgorzata Kulka

  19 tys. zł skradziono podczas poniedziałkowego napadu na bank w miejscowości Gomunice (pow. radomszczański). Policjanci poszukują zamaskowanego sprawcy.
  10 czerwca o godz 10.30 doszło do napadu na bank w Gomunicach. Policjanci poszukują zamaskowanego sprawcy, który wszedł do placówki w czarnej kominiarce i przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracowników. Ukradł 19 tys. zł.

  - Mężczyzna miał około 175-180 cm wzrostu, średniej budowy ciało, ubrany był w ciemny płaszcz, na głowie miał kominiarkę i czapkę z daszkiem. Pieniądze zapakował do ciemnego plecaka - mówi podkom. Włodzimierz Czapla z KPP w Radomsku.

  Jak opowiada, w chwili zdarzenia w banku przebywały cztery pracownice, a przy okienku kasowym czekało pięć osób. Napastnik tuż po wejściu przystąpił do działania. Podszedł do jednego z trzech punktów obsługi klienta, zagroził pracownicy "bronią" i zażądał wydania pieniędzy, krótką rozmowę zarejestrowała kamera monitoringu. Następnie mężczyzna opuścił placówkę i, jak relacjonują świadkowie, udał się w kierunku pobliskiego lasu.

  Na miejscu wciąż trwają działania policjantów, zabezpieczone zostaną nagrania monitoringu. Złodzieja poszukują także psy tropiące.

  Radomszczańska policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogły widzieć sprawcę lub w jakikolwiek sposób pomóc w ustaleniu jego tożsamości i miejsca pobytu. Informacje należy zgłaszać pod numer alarmowy.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kasjerka

  mietek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 36 / 34

  Kasjerka miała widać dobre serce.Ode mnie dostałby najwyżej na piwo.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo