2/8 Zamknij

- Jedna trzecia nauczycieli jest na zwolnieniu lekarskim, inni zgłosili złe samopoczucie, dlatego po konsultacji z wydziałem edukacji oraz kuratorium

archiwum Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

- Jedna trzecia nauczycieli jest na zwolnieniu lekarskim, inni zgłosili złe samopoczucie, dlatego po konsultacji z wydziałem edukacji oraz kuratorium zdecydowałam, że środa będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych – wyjaśnia Agnieszka Błażejczyk, dyrektor SP 34. – Uprzedziliśmy rodziców uczniów. Szczepieniom w poniedziałek po południu poddały się 32 osoby i tylko u 4 nie wystąpiły niepożądane objawy. Ja także miałam gorączkę i dreszcze. Lekarz, który nas kwalifikował do szczepień uprzedził, że mogą się pojawić i utrzymywać mniej więcej dwie doby. W czwartek 18 lutego już lekcje będą.
- Po szczepieniu czułem się dobrze, ale większość naszych nauczycieli jednak miała grypopodobne dolegliwości – opowiada Marcin Józefaciuk, dyrektor Zespołu Szkół Rzemiosła, którego zespół szczepił się w miniony poniedziałek i wtorek. – Jednak zajęcia zdalne poprowadzili.
Czytaj dalej na kolejnym slajdzie>>>> Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy