Nie będzie transmisji z meczów ŁKS w ekstraklasie

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
Zaktualizowano 
Krzysztof Szymczak
Znamy kolejne spotkania PKO Ekstraklasy, które pokazane zostaną na antenach Telewizji Polskiej, w aplikacji mobilnej TVP Sport i TVPSPORT.PL.

Kolejne transmisje w TVP, TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej:

6. kolejka
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław, 24 sierpnia (sobota), godz. 17:30

7. kolejka
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, 31 sierpnia (sobota), godz. 17:30

8. kolejka
Lechia Gdańsk – Lech Poznań, 14 września (sobota), godz. 17:30

9. kolejka
Cracovia – Legia Warszawa, 22 września (niedziela), godz. 17:30

10. kolejka
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, 28 września (sobota), godz. 17:30

11. kolejka
Lech Poznań – Wisła Kraków, 5 października (sobota), godz. 17:30

Jak widać brakuje meczów ŁKS, choć w rzeczonych kolejkach łodzianie grać będą z: Legią w Łodzi, Wisłą w Płocku, Pogonią w Szczecinie, Arką Gdynia w Łodzi, Zagłębiem w Lubinie, Koroną w Łodzi.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
Łks polesie
2019-08-21T08:13:53 02:00, Łukasz:

Będą tylko w Canal poziom redaktora Kuczmery coraz niższy, choć czy można upaść poniżej dna?

2019-08-21T08:51:31 02:00, www:

Jeżeli chodzi o kuczmerę to można.on jeszcze nie powiedział "ostatniego słowa".

2019-08-21T13:09:00 02:00, Garbaty Franek:

on nieustannie pracuje nad ostatnim słowem nad ŁKS ale wciąż zakłóca mu wene twórczą jego cudowna drużyna z cudownym stadionem parafrazując redaktora Zimocha FC KLĘCZNIKI w drugiej lidze,i nie ma sposobu jak zakłamać rzeczywistość.No nie ,tak się nie da panie redaktorze ,ile by nie napisał pan artykułów to i tak ŁKS gra w ekstraklasie i jest wizytówką ŁODZI

Haha wizytówką z kurnikiem haha!!!I znowu wpierdol z ległą ,tak żydowskie pały ca,e ży ie w jednym dresie .......

t
telemaniak

jezeli

ktos mysli obejrzy na necie lub canal i moze srac na tvp tam sa wszystkie mecze danej kolejki bez wyjatku.

S
Since 1908

A ktoś w ogóle ogląda TVP ? Chyba tylko ci co płacą abonament... hahaha. Canal i wszystko w temacie.

G
Gość
2019-08-21T08:42:59 02:00, operator kamery:

nie ma bębna nie ma transmisji

2019-08-21T08:47:19 02:00, www:

Nie ma zębów jest Sulejówek......

2019-08-21T09:06:34 02:00, Gość:

jest Limanowskiego, Hutnik, autostrada

Ani flag które do Aleksa nie dojechały

G
Gość
2019-08-21T14:19:40 02:00, Buhahahaha:

A kto by chciał ten syf kałeski oglądać?

Syf masz na DRUGOLIGOWYM blaszaku,brudasie z Niciarki.

G
Garbaty Franek
2019-08-21T08:13:53 02:00, Łukasz:

Będą tylko w Canal poziom redaktora Kuczmery coraz niższy, choć czy można upaść poniżej dna?

2019-08-21T08:51:31 02:00, www:

Jeżeli chodzi o kuczmerę to można.on jeszcze nie powiedział "ostatniego słowa".

on nieustannie pracuje nad ostatnim słowem nad ŁKS ale wciąż zakłóca mu wene twórczą jego cudowna drużyna z cudownym stadionem parafrazując redaktora Zimocha FC KLĘCZNIKI w drugiej lidze,i nie ma sposobu jak zakłamać rzeczywistość.No nie ,tak się nie da panie redaktorze ,ile by nie napisał pan artykułów to i tak ŁKS gra w ekstraklasie i jest wizytówką ŁODZI

:ASD

Pewnie mecz ŁKS miałby większą oglądalność niż taki mecz Piasta z Lechią, ale musieli mistrza Polski gdzieś wcisnąć :-)

C
C

To tym bardziej nie będziemy oglądać tvp ... , a dla "niedzielnych kibiców" to wystarczy.

G
Gość

Dzisiaj ma prawie kazdy Canal Sport i inne....po co komu ogladac pilke w TVP? Przyjda i chwile kiedy zaczna beniamikow pokazywac ale nie ma takowej potrzeby.

G
Gość

Nie będzie ŁKS-u w reżimówce ? I prawidłowo - my nie sprzedajni !

j
janusz

To akt litości ze strony TVP. Ale w drugiej połowie sezonu kto wie

G
Gość
2019-08-21T08:42:59 02:00, operator kamery:

nie ma bębna nie ma transmisji

2019-08-21T08:47:19 02:00, www:

Nie ma zębów jest Sulejówek......

jest Limanowskiego, Hutnik, autostrada

w
www
2019-08-21T08:13:53 02:00, Łukasz:

Będą tylko w Canal poziom redaktora Kuczmery coraz niższy, choć czy można upaść poniżej dna?

Jeżeli chodzi o kuczmerę to można.on jeszcze nie powiedział "ostatniego słowa".

w
www
2019-08-21T08:34:09 02:00, Rodowity Łodzianin:

Widać że ełkales to taki magnes że ho ho ho...

TVP nie chce, Canał musi a tak naprawdę najlepiej jakby mecze pokazywała TV Konstantynów Łódzki i to nie w żniwa i wykopki

Pisze to wstydzewski burak,którego zbieranina ma większosć kibuców w podmiejskich wsiach......

w
www