Nie mogą zgasić płonącego drzewa bo to pomnik przyrody

  Nie mogą zgasić płonącego drzewa bo to pomnik przyrody

  mek

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Nie mogą zgasić płonącego drzewa bo to pomnik przyrody
  1/2
  przejdź do galerii

  ©WOJCIECH MATUSIK/ARCHIWUM POLSKAPRESSE

  Przed dużym problemem stanęli strażacy w pow. radomszczańskim. Nie mogą dogasić drzewa, w które uderzył piorun bo jest to... pomnik przyrody.
  Podczas popołudniowej burzy, w znajdujący się w m. Zagacie (pow. radomszczański) pomnik przyrody, uderzył piorun. Drzewo stanęło w płomieniach. Przybyli na miejsce strażacy próbowali je ugasić, lecz to nie przestawało się tlić. By całkowicie opanować pożar, należałoby ściąć drzewo. Tu jednak pojawił się problem.

  Pomnik przyrody pozostaje bowiem pod opieką Regionalnego Konserwatora Przyrody. Nie można ściąć go bez jego zgody. Według naszych ostatnich informacji, strażacy próbują porozumieć się z Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska, by uzyskać zgodę na wycinkę.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  paranoja

  adam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 42 / 20

  to typowy przykład odmużdżania. przepis, bumaga, rozkaz. najlepiej wyłączyć mózg i bronić się, że takie były rozkazy! ręce i przyrodzenie opada.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo