Nie potknąć się we Wrocławiu. ŁKS Commercecon zgarnie kolejny komplet punktów?

R. Piotrowski
Klaudia Alagierska powalczy wraz z koleżankami o czwarte w 2020 roku zwycięstwo [Fot. Grzegorz Gałasiński]
Dziś (tj. w środę) siatkarki ŁKS Commercecon Łódź powalczą we Wrocławiu o już czwarte z rzędu zwycięstwo w 2020 roku.

– Myślę, że musimy popracować nad różnymi rzeczami. To są drobne sprawy, których przepracowanie da nam większą skuteczność. Poprowadziłem jednak tylko jeden trening i jeden mecz, więc na dogłębne analizy i wnioski jest nieco za wcześnie - powiedział w rozmowie z portalem siatka.org trener ŁKS Giuseppe Cuccarini.

Szkoleniowiec rozpoczął pracę z mistrzyniami Polski od zwycięstwa 3:0 nad DPD Legionovią. Dziś rywal nie powinien być tak wymagający, bo ełkaesianki zmierzą się z #VolleyWrocław (początek meczu o godz. 18), a to przedostatnia drużyna w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet, która w piętnastu dotąd rozegranych spotkaniach odniosła tylko cztery zwycięstwa. Przypomnijmy jednak, że w połowie listopada w Łodzi wrocławianki „urwały” faworytowi jednego seta, więc „wiewióry” powinny mieć się na baczności.

W tym roku łodzianki rozegrały trzy spotkania i wszystkie wygrały (dwa w lidze, jeden w Lidze Mistrzyń), oddając rywalkom tylko dwa sety.

Drużyna ŁKS Commercecon w stolicy Dolnego Śląska pojawiła się już we wtorek. Z tego, co wiemy żadna z łódzkich siatkarek nie narzeka na problemy zdrowotne, więc na parkiecie zobaczymy najsilniejszy skład.