ZOBACZ
  KONIECZNIE

  Pielęgniarki z Uniwersytetu Medycznego odebrały dyplomy

  Rozwiń
  Niech Higgins orzeknie

  Niech Higgins orzeknie

  Jerzy Witaszczyk

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wiadomo kto strącił nad Ukrainą malezyjski boeing MH17! Według TVN24, „brytyjscy eksperci i dziennikarze skupieni wokół projektu Bellingcat” wskazali na rosyjskich wojskowych i Putina.
  Jerzy Witaszczyk

  Jerzy Witaszczyk ©Grzegorz Gałasiński

  Tymczasem oficjalna komisja w Holandii wciąż nad tym ciężko myśli i nie może się zdecydować.

  Kim są analitycy Bellingcat? Głównym i chyba jedynym analitykiem i ekspertem Bellingcat, jest 37-letni Eliot Higgins. W 2012 roku jako bezrobotny z nieukończoną szkołą policealną usiadł przy komputerze i zaczął analizować. Na początek zajął się bronią używaną w Syrii, choć o uzbrojeniu - wspomina - wiedział tyle, ile zobaczył na filmach z Rambo i Schwarzeneggerem.

  Z doniesień polskich mediów wynika, że „analitycy Bellingcat” są nieomylnym autorytetem. Może więc należy ich poprosić, by rozwiązali zagadkę, która trapi Polaków: był Wałęsa agentem Bolkiem czy nie był? Niech Higgins siądzie przy swoim komputerze, zbada sprawę i orzeknie.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (8)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  świat cały...

  sweet pussy (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 5

  dam ci nową deskorolkę, dam ci dziadka viagry fiolkę. dam ci rozkład autobusów i szklanicę spirytusu. dam ci wszystko to co chcesz tylko zanim wyślesz, zerknij na swój tekst.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Do słodkiego kiciusia

  JanKo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  Lubię poezję, gdzie można kupić tomik twoich wierszy?

  Zdjęcie autora komentarza
  Blisko tematu

  ksantypa_222

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 3

  Komitet Obrony Demokracji (KOD) pod świetlanym przywództwem Mateusza Kijowskiego zorganizuje marsz poparcia dla Lecha Wałęsy. Nasz Bohater aktualnie przebywa w USA (w jakim celu?). KOD na początek...rozwiń całość

  Komitet Obrony Demokracji (KOD) pod świetlanym przywództwem Mateusza Kijowskiego zorganizuje marsz poparcia dla Lecha Wałęsy. Nasz Bohater aktualnie przebywa w USA (w jakim celu?). KOD na początek planuje triumfalne powitanie Lecha na lotnisku. W najbliższą sobotę ma się odbyć wspomniany marsz poparcia i we własnej osobie weźmie w nim udział Lech Wałęsa. Nie przepuszczę w telewizorni relacji z tego doniosłego wydarzenia. Bardzo często łapię się na konstatacji, że nasz Bohater przemawia, a ja zupełnie nie rozumiem o czym on mówi. Kładę to na karb luk w moim wykształceniu.
  Z lekka zaniemówiłam czytając tekst skierowany przez Lecha Wałęsę do Pani Marii Kiszczak.
  Oto fragment blogu:
  „PANI KISZCZAKOWA tak szczerze ,Czy naprawdę Generał nie znał prawdy o mnie i o Bolku ,Nie wierzę , ale proszę mi uwierzyć jak na spowiedzi Ja naprawdę nie zgodziłem się nigdy na współpracę agenturalną z SB , Ja naprawdę nie dałem się złamać ,Ja naprawdę nie brałem żadnych pieniędzy , Ja naprawdę nie doniosłem na nikogo ani ustnie ani na piśmie . Jest i żyje sprawca tej sprawy .Liczę że wyzna prawdę tej prowokacji jest sprawą czy generał o tym wiedział a że zlecił podrabianie rozmowy z Bratem rozmowy w Magdalence i innych papierów to oczywiste, ja mu wybaczam to była walka kto kogo ja ostatecznie wygrałem .Swoją niezależną taktyką.”

  Mój wniosek: Lech Wałęsa nie powinien być dopuszczany do komputera lub zmienić figuranta, który pisze mu te teksty. To jest obraza Języka Polskiego!

  PS W odpowiedzi na tę epistołę Lecha Wałęsy, Pani Maria Kiszczak jednoznacznie stwierdziła, że komunę w Polsce obalił Jej mąż, a nie żaden Lech Wałęsa!

  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ?

  Stańcztk (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

  Nie poniżaj się!
  A ponoć tylko mnie jest trudno zrozumieć. Też pisałaś to o sobie.

  Tu tylko jedno nie rozumiem:
  Lech dba o swoje dzieci, a tu witać go będzie …. (to ma być ironia?)

  Zdjęcie autora komentarza
  Firma Bellingcat

  ksantypa_222

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 2

  Nasza rodzima TVN24 promuje brytyjską firmę Bellingcat, która zajmuje się rozwiązywaniem najbardziej skomplikowanych i tajemniczych spraw i wydarzeń. Rozwiązali problem, kto strącił nad Ukrainą...rozwiń całość

  Nasza rodzima TVN24 promuje brytyjską firmę Bellingcat, która zajmuje się rozwiązywaniem najbardziej skomplikowanych i tajemniczych spraw i wydarzeń. Rozwiązali problem, kto strącił nad Ukrainą malezyjski boeing MH17. Winą obarczyli rosyjskich wojskowych i Władymira Putina. Tymczasem oficjalna komisja w Holandii wciąż nad tym ciężko myśli i nie może się zdecydować, kto właściwie dokonał tego aktu barbarzyństwa. Okazuje się, że ta angielska firma to jest jeden gość o nazwisku Eliot Higgins. Ten 37- latek ma dar jasnowidzenia i z wspaniałą precyzją potrafi rozsupłać każdy problem.
  Właściwie po co sięgać po jakiś angielski „autorytet”, który jako jasnowidz potrafiłby rozsupłać sprawę Lecha Wałęsy. Był Bolkiem, czy nie był? Powszechnie wiadomo, że ojciec Lecha Wałęsy miał na imię Bolesław. To też mogło mieć wpływ na karierę naszego Bohatera.
  Wszak w Polsce mamy światowej klasy jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Czy nie wystarczyłoby zlecić mu rozwikłanie problemu, który nas tak męczy. Jackowski zapadłby w trans i wyjawił prawdę. Był, czy nie był??? Po cóż Eliotowi Higginsowi płacić w funtach, skoro Jackowskiemu zapłaci się w złotówkach? W przeliczeniu kursowym wyjdzie znacznie taniej. Liczy się każda złotówka, polski budżet jest dziurawy, niczym ser szwajcarski. Podobno ma być lepiej. Kiedy? Nie wiadomo!

  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  BEZ KOMENTARZA

  Stańcztk (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

  Niech żałują, że „nasza komisja” nie wzięła w swoje objęcia. Podział Holandii na wojnę domową gotowy.
  A właściwie, to politycznie – bez komentarza.
  .
  PS

  Wczoraj minęło 100 dni, a dla...rozwiń całość

  Niech żałują, że „nasza komisja” nie wzięła w swoje objęcia. Podział Holandii na wojnę domową gotowy.
  A właściwie, to politycznie – bez komentarza.
  .
  PS

  Wczoraj minęło 100 dni, a dla „wszystkich” jutro ("nie" opóźnienie, to już norma).
  Pytania do wszystkich:
  Co zyskałeś z gotowych planów NIEBIESKIEJ TECZKI, przedstawianej nie przez ignoranta i aroganta dla społeczeństwa (czyli naprawdę wszystkich nas)?
  A może straciłeś?

  (znów te opóźnienia) Słyszymy teraz: 100, 200 czy 300 dni, to mało ważne. Mamy czas na to cztery lata (EXPOSE 100 dni tzn. 4 lata, a spełnienie polepszenia od 15 lat do nieskończoności). Cóż jeżeli wydrukowanie gotowca dla WORT te 100 dni to za mało, a na te nie z teczki wystarczyło 48 godzin od zarania do wejścia w życie.
  .
  Panie Jerzy i Ty Ksantypo
  - zamówcie do karczmy kufle dwulitrowe i wtedy po trzecim „pogadamy”.
  Bo inaczej się nie da.
  (po trzecim kuflu) Jezdem vidzem, ino chybo cimno. Kim chcecie bym jeszcze był (tylko kasa mi się należy z góry). A efekty, wiecie jak się uda, za trzydzieści parę lat, jak dobrze pójdzie.
  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Po trzecim nie pogadacie

  Cogito (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  Po trzecim trzeba zasuwać do WC wskutek parcia na pęcherz


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  W przerwach

  Stańcztk (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Tyż prowda!
  Jednak sam to poznałeś, że w przerwach między spacerami, mówimy b. b. wiele.
  W karczmie pod ławą "księżycówki" nie chlamy. "Szef" sobie tego nie życzy
  (trafiłeś w sedno, wiele...rozwiń całość

  Tyż prowda!
  Jednak sam to poznałeś, że w przerwach między spacerami, mówimy b. b. wiele.
  W karczmie pod ławą "księżycówki" nie chlamy. "Szef" sobie tego nie życzy
  (trafiłeś w sedno, wiele spraw tylko olać)zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo