Niemcy - Szwecja WYNIK. Grupa F: NIEMCY - SZWECJA. Wynik meczu Niemcy - Szwecja, MŚ 2018 - 23 czerwca 2018

(fed)
[sc]Niemcy Szwecja na żywo![/sc]23 czerwca, o godz. 20, na stadionie w Soczi, Niemcy zmierzą się ze Szwecją. Od godz. 19.30 zaczniemy na naszej stronie transmisję na żywo meczu Niemcy - Szwecja. Ale już teraz będą tu pojawiać się informacje dotyczące tego spotkania. Nie zapomnijcie odświeżać naszej strony! Szymon Starnawski
NIEMCY - SZWECJA WYNIK! W sobotę, 23 czerwca, w najciekawszym pojedynku na MŚ 2018 spotkały się NIEMCY i SZWECJA. Mecz zapowiadał się naprawdę interesująco i nie zawiódł kibiców. Sprawdź wynik meczu Niemcy - Szwecja. Czytaj relację ze spotkania grupy F: Niemcy - Szwecja. 23 CZERWCA 2018 r.

Niemcy Szwecja WYNIK

Relacja na żywo - naciśnij F5, by odświeżyć stronę!

Niemcy

2

Szwecja

1

Szwedzi zrozpaczeni schodzą z boiska, zaś Niemcy szaleją z radości - wciąż mają szansę na awans. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne mecze Mistrzostw Świata w Rosji.

98' Sędzia Marciniak kończy spotkanie. Niemcy wracają do gry o wyjście z grupy!
97' Żółta kartka dla Larssona.
95'**GOOOOOL! dla Niemców. Kroos z rzutu wolnego umieścił piłkę w bramce Szwedów! 94' Guidetti strzelał, jednak Neuer bez trudu złapał piłkę. 93' Kolejne dośrodkowanie - tym razem do Reusa. Ten jednak nie miał szans opanować piłki. 92' Niemcy cały czas atakują. Wywalczyli rzut rożny. Brandt strzelał po dośrodkowaniu, jednak piłka odbiła się od słupka. Próbował dobijać Werner, ale posłał piłkę nad bramkę. 91' Sędzia doliczył 5 minut. 90' Brandt faulowany. Zmiana w zespole Szwecji. Schodzi Marcus Berg. W jego miejsce Thelin. 88' Piękna parada Olsena! Kroos mógł głową dać prowadzenie Niemcom. 87' Schodzi Hector. Na boisko wchodzi Brandt. 85' Rzut wolny dla Niemców przy polu karnym po faulu Forsberga, ale Olsen na posterunku. 83' Neuer uratował teraz Niemców przed utratą bramki. Guidetti o włos minął się z piłką. 82'**CZERWONA KARTKA DLA BOATENGA za faul na Bergu. Protesty Niemców, ale rzut wolny dla Szwedów.
81' Groźnie strzelał Werner, obsłużony przez Kimmicha. Piłka powędrowała jednak nad bramką.
80' Berg dostał - wydawałoby się - bardzo ładne podanie. Był jednak na spalonym.
78' Kimmich faulowany. Toivonen opuszcza boisko. Za niego wchodzi Guidetti.
76' Augustinsson dośrodkował, Hector wybił futbolówkę pod nogi Forsberga. Jedynie interwencja Neuera uratowała Niemców przed utratą bramki.
75' Rzut rożny dla Szwedów.
74' Zmiana w drużynie Szwecji. Schodzi Claesson. Na jego miejsce - Durmaz.
73' Claesson zablokował groźny strzał Reusa. Piłka w aut.
71' Żółta kartka dla Boatenga za faul na Szwedzie.
70' Szwedzi mogli teraz odetchnąć. Przez chwilę zagościli na połowie Niemców, ale nie stworzyli realnego zagrożenia.
68' Sporo szczęścia mieli Szwedzi. Gomez był jednak na spalonym i nic nie wyszło z groźnej sytuacji Niemców.
67' Niemcy niemal cały czas obecni na połowie Szwedów. Wygląda to tak, jakby zamknęli swoich rywali w hokejowym zamku.
66' Kimmich posłał groźnie piłkę w pole karne Szwedów, nie było tam jednak nikogo, by zakończyć dośrodkowanie strzałem.
65' Kroos próbował strzelać na bramkę, jednak piłka odbita od Larssona. Rzut rożny dla Niemców zakończony wybiciem piłki przez Szwedów.
64' Mueller teraz zagrał na pamięć. Zamiast dośrodkować do kolegi, posłał piłkę pod nogi szwedzkiego obrońcy.
63' Werner dośrodkował teraz do Kroosa, szwedzcy obrońcy zablokowali piłkę w polu karnym.
62' Szwedzi posłali teraz piłkę daleko w połowę Niemców. Nie mieli tam jednak żadnego swojego zawodnika.
61' Kimmich wypuścił piłkę w pole karne do Reusa, ten jednak nie zdołał wykończyć tej akcji. Od bramki Szwedzi.
60' Ekdal dośrodkowywał do Berga w pole karne, jednak piłka poleciała za wysoko i w efekcie wypadła na aut.
59' Piłka wędruje od końca do końca boiska. Szwedzi próbują skonstruować jakąś akcję.
58' Teraz jakieś nieporozumienie w niemieckim ataku i Reus posłał piłkę obok szwedzkiej bramki.
57' Groźnie pod bramką Szwedów. Mueller podał do Hectora. Ten strzelał, jednak Olsen złapał piłkę.
56' Kroos faulowany przez Toivonena.
55' Timo Werner na spalonym. Sporo teraz gry w środku pola. Gra nieco się uspokoiła.
52' Żółta kartka dla Ekdala za faul na niemieckim zawodniku.
51' Wolny dla Niemców. Kroos dośrodkował do Muellera, a ten głową skierował piłkę obok szwedzkiej bramki.
49' Teraz Kroos o mało nie podwyższył wyniku. Za łatwo Niemcy stwarzają sobie sytuacje w szwedzkim polu karnym.
48']/b] GOOOOOOL! Reus strzelił wyrównującą bramkę.
[b]47'
Jeden z Niemców dośrodkował na szwedzkie pole karne, ale Lustig głową wybił piłkę.
46' Zaczynamy drugą połowę. Jedna zmiana w drużynie Niemiec: Mario Gomez za Draxlera.

Choć na początku meczu mogło wydawać się, że spotkanie Niemcy - Szwecja będzie bardzo jednostronne, szybko okazało się, jak groźna jest drużyna Szwedów. Czekamy z niecierpliwością na drugą odsłonę tego świetnego meczu.

48' Na sam koniec Szwedzi mogli podwyższyć prowadzenie, jednak strzał jednego z napastników był niecelny. Koniec pierwszej połowy.
47' Boateng niedokładnie podawał do Kimmicha koło pola karnego Szwedów. W efekcie Olsen od bramki.
45' Boateng próbował dośrodkowywać, wyszło to jednak jak próba strzału. Piłka powędrowała obok bramki. Sędzia dolicza 2 minuty.
44' Groźna kontra Szwedów. Claesson mógł strzelać na bramkę, jednak zdecydował się podać do kolegi. W efekcie Szwedzi stracili piłkę.
43' Kimmich dośrodkowywał teraz w szwedzkie pole karne, jednak jeden z obrońców wybił piłkę głową uniemożliwiając Draxlerowi zakończenie akcji.
41' Szwedzi coraz odważniej zapuszczają się na połowę Niemców. Widać, że ten zespół złapał teraz wiatr w żagle.
39' To była najgroźniejsza okazja Niemców. Guendogan wprowadził piłkę w pole karne, Mueller był bliski strzału, ale powstrzymał go Lustig.
39' Nieporozumienie szwedzkich obrońców mogło mieć fatalne skutki, jednak Olsen był na posterunku i pewnie wybił piłkę.
38' Aut dla Szwedów przy polu karnym Niemców. Piłka znów trafiła pod nogi Toivonena, jednak tym razem obrona skutecznie interweniowała.
36' Niemcy strzelili teraz na bramkę Szwedów, jednak piłka przeleciała wysoko nad bramką.
35' Szwedzcy kibice szaleją na trybunach!
32'**GOOOOOL!!!! Toivonen strzela bramkę dla Szwedów! Wszystko zaczęło się od piłki, którą stracił przy środku boiska Kroos. Szwedzi przejęli piłkę, jeden z nich dalekim podaniem przerzucił piłkę do Toivonena, który odważnie wbiegł w pole karne i strzelił gola. 31' Będzie jednak zmiana w zespole Niemiec. Na boisko za Rudego wchodzi Guendogan. 29' Augustinson dośrodkowywał, ale piłkę z pola karnego wybił Kroos. 28' Szwedzi spokojnie rozgrywają piłkę na połowie Niemców. W końcu Augustinson dośrodkował do Toivonena, jednak jeden z obrońców wybił piłkę na róg. 27' Na razie Niemcy grają w dziesiątkę. 26' Na murawie, zalany krwią leży Sebastian Rudy. Przeskakujący nad Niemcem Toivonen uderzył go goleniem. 24' Kross dośrodkowywał, ale Larsson wybił piłkę głową. 23' Kolejny rzut rożny dla Niemców. 22' Piękna interwencja Ekdala w szwedzkim polu karnym. Totalnie zablokował groźnie wchodzącego Muelera. 20' Kimmich dośrodkowywał w szwedzkie pole karne, jednak Draxler nie zdołał skierować piłki głową do bramki. 19' Teraz Niemcy: Sebastian Rudy strzelał na szwedzką bramkę, ale niezbyt mocno, po ziemi i niecelnie. 18' Berg w polu karnym znów miał groźną sytuację. W ostatniej chwili interweniował Boateng. 16']/b] Niemcy atakują całą drużyną. Jednak Szwedzi jak do tej pory bardzo skutecznie się bronią.
[b]15' Toivonen chciał szybko odegrać piłkę koło pola karnego Niemców, ale Hector był na posterunku. Jednak aut dla Szwedów. 13' Co za kontra! Berg był sam na sam bramkarzem! Jednak Neuer przytomnie interweniował. Nadal 0:0 12' Mueller dośrodkowywał w szwedzkie pole karne, ale obrońcom udało się wybić piłkę. 10' Toivonen faulował jednego z niemieckich zawodników. 9' Reus zagrał do wbiegającego Wernera. Ostatecznie jednak korner dla Niemców. 8' Znów gorąco pod szwedzką bramką, jednak piłka wylądowała za linią końcową. 6' Teraz Szwedzi mieli okazję napsuć krwi Niemcom. Ładna kontra i Forsberg powstrzymany przez obrońców tuż pod samym niemieckim polem karnym. 5' Hector w polu karnym próbował zagrać do Reusa, w ostatniej chwili Szwedzi wybili piłkę na aut! 4' Cała szwedzka drużyna na swojej połowie. Łatwo przewidzieć, jaką taktykę stosować będą w tym spotkaniu. 3' Gorąco w szwedzkim polu karnym. Draxler miał szansę otworzyć wynik! 2' Aut dla Szwedów. Piłka na ich połowie. 1'** Zaczęli! Od środka Szwedzi!

Godz. 19.58 Usłyszeliśmy hymny obu drużyn.

Godz. 19.50 Do pierwszego gwizdka zostało już tylko 10 minut.

Godz. 19.44 W dzisiejszym spotkaniu nie zabraknie również polskich akcentów. Sędzią głównym będzie Szymon Marciniak. Natomiast na liniach staną Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Asystentem VAR jest Paweł Gil.

Godz. 19.33 Jak Niemcy poradzą sobie z olbrzymią presją? Czy Szwedzi bez Zlatana dadzą sobie radę? Na te wszystkie pytania odpowiedzi poznamy już wkrótce!

Godz. 19.30 Zaczynamy odliczanie czasu do meczu Niemcy - Szwecja! Jaki wynik typujecie?

Godz.19.12 W jakich składach zespoły wybiegną na murawę?

Dla naszych zachodnich sąsiadów będzie to okazja, by zmyć plamę, po przegranym meczu z Meksykiem. Niemieccy piłkarze w przedmeczowych wypowiedziach sprawiają wrażenie zmotywowanych i gotowych na bezkompromisowy pojedynek. Z kolei Szwedzi, którzy po pierwszej kolejce spotkań mają na koncie trzy punkty, zrobią co mogą, by utrudnić rywalom odniesienie zwycięstwa. Znając możliwości szwedzkiej kadry, zapowiada się fascynujący pojedynek.