Niezapomniane momenty fazy grupowej Euro 2016 [TOP 10]
2/11
Czegoś takiego na mistrzostwach Europy jeszcze nie...

Rozdarte koszulki Szwajcarów

Czegoś takiego na mistrzostwach Europy jeszcze nie widzieliśmy.Firma Puma, która ubiera reprezentację Szwajcarii, nie wystawiła sobie najlepszej recenzji w meczu z Francją. Zawodnicy Helwetów musieli cztery razy wymieniać roztargane koszulki, a jakby tego mało, w drugiej połowie pękła także piłka od Adidasa!

3/11
Na zakończenie rywalizacji w grupie F Węgry i Portugalia...

Szalony mecz Węgry - Portugalia

Na zakończenie rywalizacji w grupie F Węgry i Portugalia stworzyły fantastyczne widowisko! W tym spotkaniu padło najwięcej jak dotąd, sześć goli, a wynik zmieniał się co chwilę. Stanęło dopiero na 3:3. Węgrzy niespodziewanie wygrały swoją grupę, a Portugalczycy z Cristiano Ronaldo na czele awansowali do 1/8 finału z trzeciego miejsca.

4/11
Fani reprezentacji Chorwacji nie popisali się w meczu z...

Race na meczu Chorwacja - Turcja

Fani reprezentacji Chorwacji nie popisali się w meczu z Czechami (2:2. Pod koniec spotkania wrzucili na boisko kilkanaście rac, a sędzia musiał je przerwać na kilka minut. Takich zachowań na Euro nie chcemy!