Nowa Biedronka przy Brzezińskiej

Materiał informacyjny Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna
Swoje drzwi w najbliższą środę, 30 września, otworzy w Łodzi sklep przy ulicy Brzezińskiej 38C. Na tę okoliczność przygotowano ciekawe promocje na wybrane produkty, które przywitają wszystkich już o 6:00. Co zobaczą klienci w nowej lokalizacji?

W kierunku ekologii

Sklep został zaprojektowany zgodnie z założeniami konceptu 2.0. W jego ramach Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, modernizuje po kolei swoje placówki.

Oznacza to zastosowanie zaawansowanych, ekologicznych rozwiązań, dla przykładu: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak naturalne CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Wygoda i bezpieczeństwo

Obok sklepu znajduje się parking, który dysponuje 40 miejscami parkingowymi oraz 2 miejscami parkingowymi dla osób niepełnosprawnych.

Linia kas również nie będzie przypominała znanej od lat organizacji, już od środy odwiedzający będą obsługiwani w 4 kasach tradycyjnych oraz 3 kasach samoobsługowych, które pozwolą na sprawniejsze i bezpieczniejsze finalizowanie zakupów.

Moc interesujących promocji

Na klientów sklepu czekają specjalne oferty: od otwarcia w środę do soboty (30 września - 3 października) lub wyczerpania zapasów, wybrane artykuły przemysłowe i tekstylia, w tym zabawki i wiele innych, można otrzymać 50 procent taniej przy zakupie dwóch sztuk na jednym paragonie.

Oprócz wspomnianych - odwiedzający będą mieli okazję do znalezienia dodatkowych promocji na półkach z towarami, kierownictwo sklepu zapewnia, że będą to atrakcyjne rabaty.

Godziny otwarcia sklepu w Łodzi przy ul. Brzezińskiej 38C to 6:00 do 23:30 od poniedziałku do soboty, natomiast w każdą niedzielę handlową od godz. 8:00 do 21:00.

www.facebook.com/BiedronkaCodziennie

Dodaj ogłoszenie