Nowa siłownia plenerowa na na jednym z łowickich osiedli
Na osiedlu Marii Konopnickiej ustawione zostały urządzenia siłowni plenerowej. Wśród nich, miłośnicy aktywności fizycznej, znajdą orbitrek, biegacz, wioślarza oraz twistera. Urządzenia zostały zamontowane w czwartek, 25 maja, jednak będzie można z nich korzystać dopiero od najbliższego czwartku, 1 czerwca.
Siłownie plenerowe cieszą się coraz większą popularnością
Siłownia na wolnym powietrzu inaczej Outdoor Fitness to innowacyjne rozwiązanie, które bardzo szybko zyskuje liczne grono użytkowników. Regularna aktywność fizyczna w plenerze pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka i ogólny rozwój całego ciała.
- Mówiliśmy, że 26 maja rozpoczniemy montaż zestawu 4 urządzeń, czyli 5 stanowisk siłowni plenerowej, która zagwarantuje ćwiczenia dla wszystkich grup mięśniowych... ale zrobiliśmy to dzień wcześniej. Póki co jeszcze nie można z nich korzystać aby konstrukcja prawidłowo związała się z gruntem, ale od 1 czerwca nowe urządzenia będą dostępne dla Mieszkańców - informuje Mariusz Siewiera prezes ŁSM.
Gazeta Lubuska. Ewakuacja w Zielonej Górze. W garażu były bomby
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?