Nowe miejsca pracy w Hitachi ABB Power Grids

Materiał informacyjny ManpowerGroup sp. z o. o.
Łódzka lokalizacja Hitachi ABB Power Grids to największe centrum produkcyjne spółki w naszym kraju. Składa się z 4 zakładów produkcyjnych, a jednym z nich jest Fabryka wytwarzająca Transformatory Dystrybucyjne. W ostatnim czasie, pomimo wielu wyzwań, w tym zaistniałej sytuacji epidemiologicznej, fabryka nie zwalnia tempa i wciąż powiększa zespół produkcyjny!

W fabryce pracę znajdą osoby chętne do nauki, ambitne i zaangażowane. Firma oferuje pracę w nowoczesnym parku maszynowym a każdemu nowemu pracownikowi gwarantuje profesjonalne szkolenia stanowiskowe, rozwój oraz najwyższe standardy BHP - Projekt wspiera agencja rekrutacyjna Manpower.

Łódzki zespół Hitachi ABB Power Grids rośnie w siłę.

– Jesteśmy w Grupie Hitachi ABB Power Grids unikalną lokalizacją na mapie Europy, złożoną z 4 zakładów produkcyjnych. Jednym z nich jest Fabryka wytwarzająca Transformatory Dystrybucyjne, która w ostatnim czasie, pomimo wielu wyzwań, w tym Koronawirusa, nie zwalnia tempa. Z związku z powiększaniem Naszego portfolio Klientów, a tym samym zapotrzebowaniem na Nasze produkty, rozbudowujemy Nasz zespół produkcyjny. Obecnie poszukujemy blisko 30 pracowników. W naszej fabryce pracę znajdą osoby chętne do nauki, ambitne i zaangażowane. Oferujemy pracę w nowoczesnym parku maszynowym a każdemu nowemu pracownikowi gwarantujemy profesjonalne szkolenia stanowiskowe, rozwój oraz najwyższe standardy BHP – komentuje zespół Hitachi ABB Power Grids.

Każda nowo zatrudniona osoba oprócz szeregu benefitów pozapłacowych, w tym dofinansowania do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej może przystąpić do programu zniżek ManpowerGroup Premium i uzyskać rabaty w wielu firmach w Polsce, m.in. w szkołach językowych, lokalach gastronomicznych, bankach, kancelariach prawnych, centrach rozrywki czy sklepach.

– Praca w Hitachi ABB Power Grids to możliwość rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki kursom, np. na wózki widłowe i suwnice, a co najważniejsze szansa na podjęcie długofalowej współpracy. Osoby, które chcą związać się z firmą na dłużej, mają możliwość kontynuowania pracy przechodząc do wewnętrznych struktur firmy – tłumaczy Malwina Kucharska, ekspert rynku pracy z Manpower. – Zakład znajduje się na tzw. Teofilowie przemysłowym, gdzie ulokowane są duże zakłady produkcyjne otoczone osiedlami mieszkaniowymi. Miejsce jest więc dobrze skomunikowane, nawet z przeciwległymi obszarami Łodzi, z których można dojechać komunikacji miejską – komentuje Malwina Kucharska.

Kandydaci zainteresowani ofertą mogą zgłaszać się bezpośrednio do agencji Manpower przy ul. Sienkiewicza 85/87, dzwonić pod nr tel. +48 602 487 258 lub kontaktować się za pomocą adresu mailowego [email protected].

Więcej szczegółowych informacji znajduje się również pod linkiem https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-specjalne/abb/.

Dodaj ogłoszenie