Nowy najemca nowoczesnego biurowca na Wólczańskiej

  Nowy najemca nowoczesnego biurowca na Wólczańskiej

  Alicja Zboińska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  University Business Park został oddany do użytku w 2010 roku
  1/2
  przejdź do galerii

  University Business Park został oddany do użytku w 2010 roku ©materiały prasowe

  Firma Impel Catering, która zapewnia wsparcie dla biznesu to nowy najemca University Business Park, nowoczesnego biurowca przy ul. Wólczańskiej 178 należącego do firmy Global Trade Center S.A.. Dotychczasową umowę najmu przedłużyła za to firma ubezpieczeniowa AEGON.
  Firma Impel Catering wynajęła 353 mkw. powierzchni, która jest przeznaczona pod działalność gastronomiczną. Będzie tu się mieścić przez 7 następnych lat - do grudnia 2020 roku.

  Spółka Aegon Services, która wspiera i koordynuje sieć sprzedaży usług spółek ubezpieczeniowych Aegon w Polsce, zdecydowała się natomiast na przedłużenie istniejącej umowy najmu. W University Business Park będzie się mieścić 3 kolejne lata.


  - Z przyjemnością obserwujemy, jak University Business Park zapełnia się nowymi najemcami, a nasi dotychczasowi partnerzy przedłużają umowy najmu. Pozycja GTC na rynku nieruchomości komercyjnych, zarówno w ujęciu ogólnopolskim, jak i na rynku łódzkim, stale rośnie. Bardzo cieszymy się z zaufania, jakim obdarzają nas klienci - komentuje ostatnie wydarzenia Agnieszka Ciupak, Leasing Manager GTC.

  University Business Park został oddany do użytku w 2010 roku. Ten nowoczesny budynek biurowy klasy A oferuje łącznie 18,5 tys. mkw. powierzchni użytkowej.

  Oprócz spółek Aegon i Impel w siedmiopiętrowym biurowcu mają siedziby mają takie firmy jak: Samsung Electronics Polska, Accenture, Mobica czy PKP Informatyka.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ewa

  ewa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Dobre miejsce. Widać że firmie się powodzi. Coraz więcej kontraktów, umów a impel rosnie.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  impel rozwija się ekspresowo.

  fala (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  miałam z nimi do czynienia i mogę polecić. firma godna zaufania :)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo