1/15
Fatalny występ widzewiaków w Bytowie zdenerwował kibiców....

Fatalny występ widzewiaków w Bytowie zdenerwował kibiców. Domagają się zmian w składzie. Tymczasem my oceniamy piłkarzy.

Patryk Wolański - zaprezentował nowy strój, w premierze sezonu grał na biało, teraz na niebiesko. W ostatniej minucie pierwszej połowy dobrze interweniował przy akcji Daniela Ferugi. Nie pomógł w sytuacjach, po których traciliśmy gole. Internauci domagają się zmiany w bramce - 2

2/15
Łukasz Turzyniecki - choć wielu sądziło, że jego miejsce...

Łukasz Turzyniecki - choć wielu sądziło, że jego miejsce zajmie Łukasz Kosakiewicz, Łukasz wyszedł w pierwszym składzie i grał nieźle, ale do czasu. W ostatniej sekundzie pierwszej połowy nie trafił w piłkę, po czym Karol Czubak strzelił gola. Później Turzyniecki nie upilnował Holtyna i było 1:2. Fatalny występ łodzianina - 0

3/15
Daniel Tanżyna - imponował zdecydowaną grą głową, grał...

Daniel Tanżyna - imponował zdecydowaną grą głową, grał ostro, zaatakował rywala łokciem, po czym otrzymał żółtą kartkę. W końcówce atakował jak środkowy napastnik. W 93 minucie był bliski strzelenia gola z bliska. Golkiper Bytovii instynktownie obronił - 2

4/15
Sebastian Rudol - zaraz po przerwie o mały włos nie stracił...

Sebastian Rudol - zaraz po przerwie o mały włos nie stracił piłki będąc ostatnim obrońcą -2