WARTO PRZECZYTAĆ
  W Dzienniku Łódzkim

  NAUCZYCIEL NA MEDAL

  Rozwiń
  OCENIAMY WŁADZE Ważne informacje dla włodarzy

  OCENIAMY WŁADZE Ważne informacje dla włodarzy

  red

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Oto kilka ważnych informacji, które pozwolą wykorzystać plebiscyt Oceniamy Władze do promocji sukcesów w mijającej kadencji i pomogą zdobyć więcej głosów.

  AKTYWNOŚĆ NA FACEBOOKU

  O trwającym plebiscycie warto poinformować na stronie internetowej i na fanpage'u urzędu oraz przed wszystkim na własnym profilu na Facebooku. To właśnie aktywność w mediach społecznościowych pozwala zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku warto:
  • opublikować post z informacją o plebiscycie Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania i link do aktualnych wyników
  • opublikowany post z pewnością będzie szybko zyskiwać wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u

  BEZPŁATNE MATERIAŁY PROMOCYJNE

  Na zamówienie włodarzy przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do umieszczenia na Facebooku oraz projekty plakatów i ulotek zachęcające do głosowania (do wydrukowania we własnym zakresie).

  Aby zamówić materiały promocyjne, należy wysłać e-mail na adres: weronika.ignaczak@polskapress.pl podając w treści imię i nazwisko włodarza. W odpowiedzi materiały promocyjne zostaną odesłane e-mailem.

  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  W czasie trwania plebiscytu liderów rankingów plebiscytu Oceniamy Władze będziemy prezentować w gazecie (w poniedziałki, środy i piątki) oraz w internecie w serwisach www.dzienniklodzki.pl, www.expressilustrowany.pl oraz www.naszemiasto.pl, a także na naszych fanpage'ach na Facebooku.

  WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Arkadiusz Krystek
  - tel. 502 499 974,
  e-mail: arkadiusz.krystek@polskapress.pl

  Życzymy wielu głosów!

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo