ODRA Opole - ŁKS Łódź 0:4 wynik meczu 28.08.2020.

(pas)
Dziś ŁKS zagra z Odrą Opole. Wyjazdowy mecz łodzian rozpocznie długą drogę o powrót do ekstraklasy. Początek spotkania o godz. 17.40. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z meczu Odra Opole - ŁKS.

ODRA OPOLE VS. ŁKS ŁÓDŹ NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

ODRA OPOLE0
ŁKS ŁÓDŹ4

\
Koniec meczu. Pewne, wysokie zwycięstwo ŁKS!!!
91 min po dokładnym podaniu Klimczaka, Sekulski zdobył czwartego gola. 0:4
88 min Czapliński z pięciu metrów główkował obok słupka
85 min Trąbkę zmienia Sajdak
82min bramkarz gospodarzy broni strzał Sekulskiego
75 min Snrić ujrzał żółtą kartkę
73 min Dominqueza zmienia Srnić
71 min po podaniu Dominqueza. Pirulo w sytuacji sam na sam posłał piłkę w długi róg. 0:3
71 min gola dla ŁKS!!!
69 min Rozwandowicza zmienia Tosik
66 min po faulu żółtą kartkę ujrzał Pirulo
62 min bramkarz gospodarzy broni strzał Sekulskiego po podaniu Pirulo
60 min najlepsza sytuacja Odry, Po centrze Janusa i główce Czaplińskiego. piłkę pewnie złapał Malarz
59 min atakuje Odra. ale brakuje dokładnego ostatniego podania
54 min zablokowany strzał szarżującego Ratajczyka
53 min ŁKS opanował sytuację, Arka wygrała z Jastrzębiem 4:0
50 min Odra zaczęła z animuszem, ŁKS w defensywie
47 min pierwsza groźna akcja Odry. Po serii blokowanych strzałów, piłka w rękach Malarza
46 min zaczynamy drugą połowę Sekulski zmienia Corrala
Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie ŁKS. Łodzianie dominują na boisku
43 min po centrze z rzutu rożnego Corral precyzyjną główką w długi róg zdobył drugiego gola dla ŁKS
43 min gol dla ŁKS!!!
43 min po kontrze Kamiński w ostatniej chwili zablokował strzał Ratajczyka
38 min po strzale Pirulo z rzutu wolnego z ostrego kąta, piłkę wybija w bok bramkarz Odry
37 min strzał z 25 metrów z rzutu wolnego Corrala wprost w mur
31 min Kuchta nie da już rady. Zmiana bramkarza, wchodzi Weinzettel
30 min opatrywany bramkarz Odry. Arka prowadzi już 4:0
28 min po faulu żółtą kartkę ujrzał Dąbrowski
27 min ŁKS nie osiadł na laurach, atakuje, choć już nie tak groźnie
23 min piłkarze Odry ratują się faulami
17 min Pirulo minął dwóch rywali w polu karnym, strzelił po długim rogu minimalnie obok słupka, ŁKS dominuje
16 min po akcji Klimczaka i Ratajczyka, Dominquez trafił w poprzeczkę
12 min zablokowany strzał Pirulo zza pola karnego
8 min -zza pola karnego strzelał z wielką mocą Trąbka. Próbował piłkę wybić Żemło. Futbolówka musnęła jego głowę, zmyliła bramkarza i między jego rękami wpadła do siatki. 0:1
8 min - bramka dla ŁKS!!!!!
7 min atakuje Odra, ale bez stwarzania groźnych sytuacji
4 min po rzucie wolnym niepilnowany Żemło minął się z piłką w polu karnym
1 min Zaczyna ŁKS
Godz. 17.38 po 29 minutach Arka prowadzi w Jastrzębiu 2:0
Godz. 17.35 Piłkarze ŁKS zmierzą się z Odrą po raz 45. w lidze. Bilans spotkań przemawia na korzyść opolan, którzy wygrali 17 meczów. Ełkaesiacy mają na koncie tylko jedno zwycięstwo mniej. W ligowych meczach z Odrą Opole w sumie na listę strzelców wpisało się 32 zawodników ŁKS. Najskuteczniejsi spośród nich okazali się Jerzy Sadek (7 goli) i Jerzy Wieteski (6 goli).
Godz. 17.30 W maju 2018 roku ŁKS zremisował w Opolu 3:3, choć do przerwy prowadził trzema bramkami. W najbliższy piątek znów zmierzy się z Odrą na jej boisku, choć w zgoła innym zestawieniu, bo z naszych piłkarzy, którzy wystąpili w tamtym spotkaniu szansę na grę w dzisiejszym premierowym starciu łodzian w Fortuna 1 Lidze mają tylko czterej zawodnicy – Maciej Wolski, Adam Ratajczyk, Łukasz Sekulski i Maksymilian Rozwandowicz, który wówczas wpisał się na listę strzelców.

Godz. 17.26 Sędziuje Grzegorz Kawałko, któremu na liniach będą pomagać Piotr Podbielski i Łukasz Sikora.

Godz. 17.23 Trener Odry o absencji Arkadiusza Piecha: Nie będziemy jeszcze ryzykować jego występu. Gdyby mecz z ŁKS-em był dla nas o wielką stawkę, pewnie za wszelką cenę staralibyśmy się postawić Arka na nogi, nawet ryzykując odnowienie się urazu. Teraz jednak nie widzimy takiej potrzeby, szczególnie patrząc na dobrą formę, w jakiej jest Dawid Czapliński. Wolimy zatem skoncentrować się na tym, by Arek był w pełni sił na mecz z Zagłębiem Sosnowiec, podobnie zresztą jak paru innych obecnie kontuzjowanych graczy.
Godz.17.15 Dietmar Brehmer- trener Odry: "Możemy pokonać każdego"
Godz.17.08 W składzie Odry widoczny jest brak lidera zespołu. znakomitego strzelca Arkadiusza Piecha
Godz, 17 Trener Stawowy postawił na stary sprawdzony skład. który nie... sprawdził się w ekstraklasie, Zobaczymy. czy teraz sobie poradzi, inny ma być system grania: 2 -4- 3-1
Godz. 16:48 - Skład ŁKS: Malarz, Sobociński, Dąbrowski, Wolski, Trąbka, Rozwandowicz, Klimczak, Pirulo, Dominguez, Ratajczyk, Corral
Skład Odry Opole: Kuchta, Czapliński, Tabiś, Kamiński, Żemło, Matuszewski, Trojak, Mikinic, Bonceki, Niziołek, Janus

Godz. 16:40 - Trener Wojciech Stawowy mówił podczas konferencji prasowej: - Chcemy dobrze wystartować. Uważam, że zespół jest dobrze przygotowany do rywalizacji w pierwszej lidze, co było widać w pucharowym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Wszyscy piłkarze są zdrowi, w drużynie jest bardzo dobra atmosfera. Wierzę w ten zespół i w to, że plan, który mamy nakreślony na ten mecz, zostanie zrealizowany.

Dziś rusza piłkarski sezon 2020/2021 w pierwszej lidze. ŁKS czeka premierowy mecz w Opolu z Odrą.