Dziś o godz. 18 mecz Odra Opole - ŁKS Łódź. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO.

Mecz Odra Opole - ŁKS Łódź relacja LIVE

strona wymaga odświeżania

ODRA OPOLE3
ŁKS ŁÓDŹ0

Koniec meczu. Koszmar, Wstyd, Dramat. Kłopoty organizacyjne w klubie przełożyły się na grę piłkarzy. Co dalej kochany Ełkaesie?
90 min. - Sędzia nie ma litości, przedłuża mecz o trzy minuty
90 min. - Ostatnia minuta tego spotkania
87 min. - Obie strony czekają już za zakończenie tego wstydliwego dla łodzian meczu
85 min. - Wolny dla Odry
85 min. - Róg dla ŁKS, obrońcy Odry wybili piłkę
83 min. - Zmiany w Odrze. Wróbel schodzi, Piech za niego
82 min. - Marzec był prawie sam na sam z bramkarzem ŁKS, ale został zepchnięty
81 min. - Zmiana w ŁKS, Nowacki za Domingueza
80 min. - Kontra Odry, Marzec przestrzelił z 16 metrów
78 min. - Zmiany w Odrze. Schodzą Petrak, Czapliński, Mikinić, a weszli: Żak, Maćkowiak, Sauczek
77 min. - Kontra ŁKS, ale w tempie pociągu osobowego do Kutna
75 min. - Ten mecz już mógłby się zakończyć. ŁKS nie wierzy, że odrobi straty
74 min. - Mogło być 4:0, na spalonym zawodnik z Odry
73 min. - Kamiński ukarany żółtą kartką
72 min. - Strzelał Kuźma, bramkarz Odry nie dał się zaskoczyć
71 min. - Zmiana w ŁKS Gryszkiewicza za Javiego. Piąty młodzieżowiec ŁKS na placu gry
70 min. - Bąkowicz stracił piłkę
69 min. - Zmiana w Odrze Niziołek za Pawlika
67 min. - Dominguez próbował lobem pokonać bramkarza Odry
67 min. - Nudna gra z obu stron. ŁKS zagubiony jak dziecko we mgle
65 min. - Usatysfakcjonowani gospodarze zwalniają grę
64 min. - Opolanie schowali się na własnej połowie i czekają na ataki łodzian
61 min. - Cierpliwość kibiców wystawiona na poważną próbę. W komentarzach czytamy: Jedziemy pod stadion po meczu? Niech Tomasz Salski natychmiast zwoła konferencję
59 min. - Piłka po strzale Radaszkiewicza zmierzała pod poprzeczkę, bramkarz Odry wybił piłkę
58 min. - Akcja nowych: Kuźma do Radaszkiewicza, akcja przerwana
55 min. - Trzy zmiany w drużynie ŁKS. Wchodzą: Corral, Radaszkiewicz, Kuźma. Zeszli: Koprowski, Jurić i Wolski
53 min. - Mogło być 4:0. Za krótko wybita piłka przez obrońców, Czapliński nie trafił do pustej bramki ŁKS
52 min. - Pirulo fauluje, uniknął jednak żółtej kartki
51 min. - ŁKS nie ma pomysłu, by odwrócić losy meczu
Po dośrodkowaniu i biernej postawie obrońców celnym strzałem głową popisał się Wróbel. Kompromitacja
49 min. - GOL DLA ODRY
46 min. - ŁKS i Odra bez zmian
Druga połowa rozpoczęta.
Koniec pierwszej połowy. Nic, tylko siąść i płakać.
45 min. - Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy meczu
43 min. - Powietrze uszło z piłkarzy ŁKS. Gracze Odry wykorzystali bezlitośnie błędy łodzian
40 min. - GOL DLA ODRY. Błąd bramkarza ŁKS. Niefortunnie interweniuje przed własnym polem bramkowym, Wróbel strzela na 2:0
36 min. - Piłkę po strzale Domingueza wybija Kuchta. ŁKS przeważa
36 min. - Dominguez uderzył na bramkę Odry, gospodarze wybili piłkę na róg
35 min. - Javi faulowany, ale sędzia nie ma zamiaru ukarać opolanina
33 min. - Strzał opolanina pięć metrów obok bramki
32 min. - Szeliga wybija piłkę poza boisko
31 min. - Nieporozumienie Javiego i Wolskiego
30 min. - Zamieszanie pod bramką ŁKS, piłka opuszcza boisko
29 min. - Koprowski ukarany żółtą kartką
27 min. - Pirulo próbował z dystansu, bramkarz Odry łapie piłkę. ŁKS atakuje
26 min. - Bramkarz Odry przerwał akcję ŁKS
25 min. - Jurić sam na sam z bramkarzem Odry, ale nie potrafił go pokonać
24 min. - Zaczyna padać deszcz
23 min. - Wciąż czekamy na groźną akcję ŁKS
22 min. - Bąkowicz dośrodkował, ale nikt nie wykorzystał okazji
21 min. - Ełkaesiacy mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Odry
18 min. - Javi Moreno fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką
17 min. - Marciniak został ograny, Marzec nie trafił z 11 metrów w bramkę ŁKS
16 min. - Pirulo zagrał ręką, bo był faulowany, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia gospodarzy
15 min. - Faulowany Bąkowicz. Pirulo wrzuca z wolnego w pole karne, obrońcy Odry wybili piłkę
12 min. - Szeliga uratował ŁKS przed utratą drugiej bramki
Pierwsza groźna akcja pod bramką ŁKS i strata gola. Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Z bliska gola głową strzelił Marzec. Sędzia jeszcze sprawdza, czy gol padł prawidłowo, czy strzelec był na spalonym. Długo trwa sprawdzanie systemu VAR. Jest decyzja, spalonego nie było. Bramka zdobyta prawidłowo.
10 min. - GOL DLA ODRY
9 min. - Wolny dla Odry po faulu Wolskiego przy bocznej linii pola karnego
6 min. - Pirulo traci piłkę w środku boiska
5 min. - Bąkowicz zablokował rywala, łodzianie przejęli piłkę
4 min. - Marzec strzelał głową na bramkę ŁKS bez efektu
3 min. - Pierwszy róg dla Odry. Ełkaesiacy wybili piłkę
1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego. Mecz rozpoczęty

Godz. 17:57. Według bukmacherów ŁKS jest faworytem tego meczu. Kurs na wygraną Odry 1:3,2, na wygraną ŁKS 1:2,25, a na remis 1:3,2.

Godz. 17:55. To pierwszy mecz piłkarzy ŁKS poza Łodzią od 11 września. Ełkaesiacy lepiej spisują się na wyjazdach, niż na swoim stadionie im. Władysława Króla, więc nie ma co się martwić na zapas.

Godz. 17:50. W przypadku zwycięstwa piłkarze ŁKS mogą wyprzedzić w tabeli Arkę i GKS Tychy i wskoczyć na szóste miejsce, premiowane walką w barażu o ekstraklasę.

Godz. 17:40. Kibice wspominają mecz w Opolu z poprzedniego sezonu, gdy ŁKS pokonał na wyjeździe Odrę 4:0. Gole wtedy zdobyli: Michał Trąbka, Samu Corral, Pirulo, Łukasz Sekulski. Bronił wtedy ten sam golkiper Odry, co dziś - Mateusz Kuchta.

Godz. 17:30. Mecz prowadzi sędzia Piotr Urban z Warszawy. Gwizdał 4 razy drużynie ŁKS i żadnego z tych meczów ełkaesiacy nie przegrali:
14.08.2016, III liga: ŁKS - Ruch Wysokie Mazowieckie 7:0
23.04.2017, III liga: Drwęca Nowe Miasto - ŁKS 0:2
26.11.2017, II liga: Gwardia Koszalin - ŁKS 0:1
14.04.2018, II liga: GKS Bełchatów - ŁKS 2:2

Godz. 17:15. Odra zagra w składzie: Kuchta - Szrek, Kamiński, Kostrzycki, Petrak - Trojak, Pawlik, Mikinić, Wróbel, Marzec, Czapliński.
Rezerwowi: Sapielak, Żemło, Maćkowiak, Tkocz, Sauczek, Klimek, Niziołek, Żak, Piech.

Godz. 17:10. Po raz pierwszy w wyjściowym składzie pojawił się także Jan Kuźma, który do tej pory zagrał 10 minut w meczu pierwszej ligi ze Stomilem w Olsztynie. Wystąpił od początku w pucharowym meczu z Zagłębiem

Godz. 17:05. W bramce ŁKS zadebiutuje Michał Kot. Golkiper ten 23 listopada skończy 19 lat. Do tej pory grał w sześciu meczach trzecioligowych rezerw ŁKS. Trzymamy kciuki za młodego bramkarza.

Godz. 17:00 - ŁKS zagra w składzie: Kot - Bąkowicz, Lorenc, Marciniak, Szeliga - Javi Moreno, Pirulo, Koprowski, Dominguez, Wolski - Jurić.
Rezerwowi: Kołba, Sobociński, Corral, Radaszkiewicz, Gryszkiewicz, Kelechukwu, Kuźma, Wszołek, Nowacki.

Godz. 16:35 - W czterech ostatnich spotkaniach z Odrą Opole na zapleczu ekstraklasy łodzianie zdobyli aż 14 goli, co daje średnią: 3,5 bramki na mecz. Niezwykłym wyczynem w meczach z Odrą w Opolu popisał się Jerzy Wieteski. Napastnik ŁKS-u w dwóch kolejnych meczach wyjazdowych z tym zespołem dwukrotnie zanotował hat-tricka.

Godz. 16:30 - Kibu Vicuna przed meczem z Odrą ma wielki kłopot z bramkarzami. Kontuzjowany jest Marek Kozioł, a ostatnio, jak podaje lodzkisport.pl kostkę skręcił Dawid Arndt. W tej sytuacji do autokaru zmierzajcego do Opola wsiedli Michał Kot i Michał Kołba. Poniżej aktualna tabela I ligi...