Biurowiec Sepia Office powstał w XIX-wiecznym magazynie Franciszka Ramischa stojącym od strony ul. Roosevelta. Parter ceglanego budynku przeznaczony został na usługi, trzy piętra na biura. Sąsiadujący z nim biurowiec Teal Office wybudowany został od zera. Biura zajmują w nim pięć pięter, parter jest usługowy.

W biurowcach dwie trzecie powierzchni użytkowej zostało już wynajęte. Już pod koniec roku zaczęły tu działać biura pierwszych najemców: Binar Apps i Grafton Recruitment. Wkrótce dołączy do nich NX Labs.

Najemcy z branży nowych technologii nie czekali na oficjalne otwarcie - podkreśla Kamil Wasiak, rzecznik prasowy kompleksu.
Wiosną w nowych biurowcach otworzą się restauracje: w Tealu Len i Bawełna, a w Sepii Shamo.

Off Piotrkowska Center to modny w Łodzi kompleks rozrywkowy. Przez lata mieścił się tam mający złą sławę łódzki China Town z tanimi barami. 15 lat temu teren wykupiła irlandzka OPG Property Group.

Miał tu powstać hotel, lofty i kamienica. Jednak w fabrycznych wnętrzach zaczęły otwierać się knajpki i pracownie. W 2014 roku miejsce zostało uznane Nowym Cudem Polski przez magazyn National Geographic Traveler.