Offbeer - Łódzki Festiwal Piwa. Warsztaty dla piwowarów...

  Offbeer - Łódzki Festiwal Piwa. Warsztaty dla piwowarów domowych

  mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Offbeer - Łódzki Festiwal Piwa. Warsztaty dla piwowarów domowych
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Offbeer - Łódzki Festiwal Piwa

  Już 26 października rozpocznie się w Łodzi Offbeer - Łódzki Festiwal Piwa. Specjalnie dla piwowarów domowych, organizatorzy przygotowali warsztaty sensoryczne, podczas których będą mogli przekonać się, czy wytwarzane przez nich piwo jest rzeczywiście dobre.
  Warsztaty odbędą się w sobotę, 26 października, w pubie "Piwoteka Narodowa", mieszczącym się na ul. 6 Sierpnia. Początek warsztatów o g. 10. Prowadzić je będą Magda i Borys Banasiakowie, którzy są licencjonowanymi sędziami Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.

  Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy (limit uczestników wynosi 15 osób). Każdy piwowar, który zdecyduje się wziąć w nich udział, zobowiązany jest dostarczyć do "Piwoteki" min. 2,5 l uwarzonego przez siebie piwa domowego w dowolnym stylu.

  Zapisy na warsztaty potrwają do 18 października. Jeśli zgłosi się więcej chętnych niż miejsc, o udziale w warsztatach zadecyduje kolejność, w jakiej uczestnicy dostarczą do "Piwoteki" swoje piwa.

  Szczegółowe informacje na temat warsztatów dostępne są na stronie internetowej Bractwa Piwnego (link)

  Festiwal Offbeer potrwa od 26 do 27 października. W czasie dwudniowej imprezy będzie można skosztować festiwalowego piwa oraz wziąć udział w poszukiwaniach śladów dawnych łódzkich browarów.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo