Młodzieżowcy i Seniorzy 18 lat i starsi (ur. 1996 r. i wcześniej) min. 3 kyu kata kobiet
1. Emilia Mioduszewska, Klub Karate „44” Łódź
2. Patrycja Zarzycka, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Sylwia Godlewska, Klub Karate „44” Łódź
4. Karolina Kobylińska, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
Młodzieżowcy i Seniorzy 18 lat i starsi (ur. 1996 r. i wcześniej) min. 3 kyu kata mężczyzn
1. Kamil Ochocki, Klub Karate „44” Łódź
2. Michał Olczyk, Klub Karate „44” Łódź
3. Patryk Mucha, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
4. Marcin Chałas, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
Młodzieżowcy i Seniorzy 18 lat i starsi (ur. 1996 r. i wcześniej) min. 3 kyu kumite kobiet
1. Sylwia Godlewska, Klub Karate „44” Łódź
2. Patrycja Zarzycka, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Emilia Mioduszewska, Klub Karate „44” Łódź
3. Milena Gongało, Ozorkowski Klub Karate
Młodzieżowcy i Seniorzy 18 lat i starsi (ur. 1996 r. i wcześniej) min. 3 kyu kumite mężczyzn
1. Kamil Ochocki, Klub Karate „44” Łódź
2. Marcin Ałaszewski, Klub Karate „44” Łódź
3. Patryk Mucha, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Michał Olczyk, Klub Karate „44” Łódź
Juniorzy 16-17 lat (ur. 1997-1998) min. 5 kyu kata mężczyzn
1. Krystian Borowski, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów
2. Patryk Moszczyński, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Dawid MuchaKlub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
4. Bartosz Kąpielski, Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu
Juniorzy 16-17 lat (ur. 1997-1998) min. 5 kyu kata kobiet
1Paulina ŚwierczŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2Justyna BarańskaTowarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3Patrycja BrodekBerserkers Team Łódź
4Kinga WrzesińskaTowarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
Juniorzy 16-17 lat (ur. 1997-1998) min. 5 kyu kumite mężczyzn
1. Paweł Barański, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2. Patryk Moszczyński, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Dawid Mucha, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Bartosz Kąpielski, Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu
Juniorzy 16-17 lat (ur. 1997-1998) min. 5 kyu kumite kobiet
1. Justyna Barańska, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2. Magdalena Matuszkiewicz, Ozorkowski Klub Karate
3. Sara Michael, Ozorkowski Klub Karate
3. Kinga Lewandowska, Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu
Juniorzy Młodsi 14-15 lat (ur. 1999-2000) min. 6 kyu kata dziewcząt
1. Katarzyna Łuszczyńska, Klub Karate „44” Łódź
2. Zofia Adach, Klub Karate „44” Łódź
3. Karolina Adamczyk, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
4. Serwatka Andżelika, Klub Karate „44” Łódź
Juniorzy Młodsi 14-15 lat (ur. 1999-2000) min. 6 kyu kata chłopców
1. Antoni Wojtysiak, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. Damian Pietrzak, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. Jakub Kapica, Ozorkowski Klub Karate
4. Mikołaj Urbański, Berserkers Team Łódź
Juniorzy Młodsi 14-15 lat (ur. 1999-2000) min. 6 kyu kumite dziewcząt
1. Katarzyna Łuszczyńskam Klub Karate „44” Łódź
2. Karolina Wąchała, UKS SKT w Piotrkowie Trybunalskim
3. Zofia Adach, Klub Karate „44” Łódź
3. Karolina Ceran, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
Juniorzy Młodsi 14-15 lat (ur. 1999-2000) min. 6 kyu kumite chłopców
1. Stanisław Budecki, Klub Karate „44” Łódź
2. Wiktor Kardas, Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu
3. Damian Twardak, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Jakub Mariasiewicz, Klub Karate „44” Łódź
Juniorzy młodsi 14-15 lat (ur. 1999-2000 r.) 9-7 kyu kata chłopców
1. Piotr Zielkowski, Klub Karate „44” Łódź
2. Damian Walczak, Klub Karate „44” Łódź
3. Mikołaj Kunecki, Ośrodek Japońskich Sztuk Walki Łódź
3. Michał Jeziorski, Klub Karate „44” Łódź
Juniorzy młodsi 14-15 lat (ur. 1999-2000 r.) 9-7 kyu kata dziewcząt
1. Klaudia Wojna, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. Aleksandra Jastrzębek, SKT Tomasz Michałowski
Juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy 16 lat i starsi (ur.1998 r. i starsi) 9-7 kyu kata kobiet
1. Monika Dąbrowska, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. Kinga Frontczak, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Monika Dąbrowska, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. Magdalena Kubicka, Ośrodek Japońskich Sztuk Walki Łódź
Juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy 16 lat i starsi (ur.1998 r. i starsi) 9-7 kyu kata mężczyzn
1. Dariusz Wojtysiak, Klub Karate „44” Łódź
2. Sławomir Rożnowski, Ośrodek Japońskich Sztuk Walki Łódź
3. Tomasz Sliskowski, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. Rafał Frątczak, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
Juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy 16 lat i starsi (ur.1998 r. i starsi) do 6-4 kyu kata kobiet
1. Sara Michael, Ozorkowski Klub Karate
2. Klaudia Kołodziej, Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu
3. Malwina Papuga, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Dorota Przybyłkowicz, UKS Heros Team Pabianice
Juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy 16 lat i starsi (ur.1998 r. i starsi) do 6-4 kyu kata mężczyzn
1. Mariusz Wojna, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. Tomasz Łuszczyński, Klub Karate „44” Łódź
3. Bartosz Pejs, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Jarosław Kulik, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
Młodzicy 9 lat i młodsi (ur. 2005 r. i później) 9-8 kyu kata dziewcząt
1. Julia Jaworska, Klub Karate „44” Łódź
2. Natalia Rutkowska, Klub Karate „44” Łódź
3. Małgorzata Molis, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. Julia Dąbrowska, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
Młodzicy 9 lat i młodsi (ur. 2005 r. i później) 9-8 kyu kata chłopców
1. Wojciech Wroński, Klub Karate „44” Łódź
2. Paweł Szymański, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Gabriel Frątczak, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Paweł Miksa, Ozorkowski Klub Karate
Młodzicy 9 lat i młodsi (ur. 2005 r. i później) 7-6 kyu kata dziewcząt
1. Amelia Majtczak, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2. Marta Marcinkowska, Ośrodek Japońskich Sztuk Walki Łódź
3. Oliwia Gos, Klub Karate „44” Łódź
3. Agata Piotrowska, UKS SKT w Piotrkowie Trybunalskim
Młodzicy 9 lat i młodsi (ur. 2005 r. i później) 7-6 kyu kata chłopców
1. Eryk Szymański, Klub Karate „44” Łódź
2. Grzegorz Raj, Klub Karate „44” Łódź
3. Maciej Adach, Klub Karate „44” Łódź
3. Miłosz Jaszczak Klub Karate „44” Łódź
Młodzicy 10-11 lat ( ur. 2003-2004 r.) 9-8 kyu kata dziewcząt
1. Julia Stańczyk, SKT Tomasz Michałowski
2. Aleksandra Filipczak, UKS SKT w Piotrkowie Trybunalskim
3. Wiktoria Owczarek, SKT Tomasz Michałowski
Młodzicy 10-11 lat ( ur. 2003-2004 r.) 9-8 kyu kata chłopców
1. Oliwier Szadkowski, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
2. Michał Olczyk, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Dominik Kotliński, Ozorkowski Klub Karate
3. Wiktor Jęczkowski, Ozorkowski Klub Karate
Młodzicy 10-11 lat ( ur. 2003-2004 r.) 7-6 kyu kata dziewcząt
1. Hanna Marciszewska, Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu
2. Nikola Wirowska, Klub Karate „44” Łódź
3. Martyna Urbaniak, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Karina Pokora, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
Młodzicy 10-11 lat ( ur. 2003-2004 r.) 7-6 kyu kata chłopców
1. Mikołaj Łaganowski, Ośrodek Japońskich Sztuk Walki Łódź
2. Kacper Modliński, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Kacper Tomala, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Jędrzej Czerwiński, Ośrodek Japońskich Sztuk Walki Łódź
Młodzicy 12-13 lat (ur. 2001-2002 r.) 9-8 kyu kata dziewcząt
1. Aleksandra Mosiołek, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. Karolina Wojtczak, Ozorkowski Klub Karate
Młodzicy 12-13 lat (ur. 2001-2002 r.) 9-8 kyu kata chłopców
1. Jakub Papuga, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2. Emil Sarba, Ozorkowski Klub Karate
Młodzicy 12-13 lat (ur. 2001-2002 r.) 7-6 kyu kata dziewcząt
1. Marta Kopytowska, Klub Karate „44” Łódź
2. Karolina Kuźnk, Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu
3. Natalia Kacprzak, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Marta Włodarczyk, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
Młodzicy 12-13 lat (ur. 2001-2002 r.) 7-6 kyu kata chłopców
1. Jakub Marciniak, Ozorkowski Klub Karate
2. Igor Barański, Klub Karate „44” Łódź
3. Artur Poteraj, Klub Karate „44” Łódź
3. Sebastian Gosławski, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
Młodzicy 13 lat i młodsi (ur. 2001 r. i wcześniej) 5-1 kyu kata dziewcząt
1. Anna Raducka, Klub Karate „44” Łódź
2. Monka Czupryńska, Ośrodek Japońskich Sztuk Walki
3. Martyna Łuczak, Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu
3. Sara Popek, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
Młodzicy 13 lat i młodsi (ur. 2001 r. i wcześniej) 5-1 kyu kata chłopców
1. Dominik Brzeziński, Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu
2. Bartłomiej Borowski, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Adrian Sudak, Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź
3. Maciej Postek, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
Młodzicy 9 lat i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi) kata drużynowe dzieci
1. Grzegorz Raj, Miłosz Jaszczak, Eryk Szymański, Klub Karate „44” Łódź
2. Filip Wąsik, Kamil Małolepszy, Oliwier Stępkowski, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Jan Sadowski, Paweł Szymański, Dawid Kotus, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
4. Gabriel Frątczak, Amelia Majtczak, Patryk Kozłowski, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
Młodzicy 10, 11, 12, 13 lat (ur. 2004, 2003, 2002, 2001 r.) kata drużynowe dziewcząt
1. Marta Kopytowska, Matylda Jaszczak, Anna Raducka, Klub Karate „44” Łódź
2. Emilia Szymańska, Marta Urbaniak, Maria Wasilewska, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3. Kornelia Kudanowska, Oliwia Wyderka, Natalia Papiewska, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
Młodzicy 10, 11, 12, 13 lat (ur. 2004, 2003, 2002, 2001 r.) kata drużynowe chłopców
1. Daniel Grabowski, Bartosz Podemski, Bartłomiej Borowski, Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2. Patryk Szymański, Piotr Małkowski, Igor Barański, Klub Karate „44” Łódź
3. Mateusz Józefowski, Paweł Kmieć, Mariusz Przygoński, Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
4. Adam Mrozowski, Szymon Strożek, Mikołaj Łaganowski, Ośrodek Japońskich Sztuk Walki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?