5/14
Nie wiemy, co autor pierwszego składu Legii miał na myśli....

Inaki Astiz (Legia Warszawa)

Nie wiemy, co autor pierwszego składu Legii miał na myśli. Mistrzowie Polski wyszli z czterema obrońcami i trzema defensywnymi pomocnikami od pierwszej minuty, a i tak do przerwy przegrywali 0:2. Z duetu Pazdan-Astiz reprezentant Polski wypadł o wiele lepiej - może dlatego Hiszpan wydawał się tak słaby. Jego rodak z Wisły przez całe spotkanie z niego drwił. Skutecznie, trzeba przyznać.

6/14
Nie można sprowadzać obrońcy z 4. ligi niemieckiej i sądzić,...

Tim Rieder (Śląsk Wrocław)

Nie można sprowadzać obrońcy z 4. ligi niemieckiej i sądzić, że zrobi różnicę na boiskach Ekstraklasy. Merebaszwili znakomicie wykorzystał opieszałość niemieckiego obrońcy, nad którym trener Pawłowski powinien się poważnie zastanowić, jeśli myśli o wygranej w następnej kolejce.

7/14
Od dłuższego czasu nie spełnia najniższych oczekiwań, ale w...

Daniel Łukasik (Lechia Gdańsk)

Od dłuższego czasu nie spełnia najniższych oczekiwań, ale w spotkaniu z Lechem przebił samego siebie. Jako defensywny pomocnik miał odbierać piłkę i przerywać akcje na swojej połowie. W praktyce wyglądało to tak, jakby lechici grali w przewadze jednego zawodnika. I faktycznie, lepiej grać w 10 niż wystawiać Łukasika.

8/14
Dwie żółte kartki w ciągu ośmiu minut? Może to nie jest...

Jakub Żubrowski (Korona Kielce)

Dwie żółte kartki w ciągu ośmiu minut? Może to nie jest absolutny rekord, ale szczyt głupoty już na pewno. Jego odpowiedzialność spowodowała, że cały zespół Korony zaczął grać słabo. Dlatego Górnik wywalczył remis.

WsteczDalej

Sąsiedzi znaleźli zwłoki matki i dwójki małych dzieci

Warta - Widzew. Rafał Gikiewicz to najlepszy bramkarz w PKO Ekstraklasie

Lider Metalkas 2 Ekstraligi żużlowej jedzie do Łodzi na mecz z H. Skrzydlewska Orzeł