Organika Budowlani - Atom Trefl Sopot od 2:0 do 2:3! (ZDJĘCIA)

Marek Kondraciuk, Dariusz Kuczmera
Dramatyczny przebieg miał mecz ostatniej rundy fazy zasadniczej PlusLigi siatkarek, który rozgrywany był w Pałacu Sportowym przy ul. Skorupki w Łodzi.

Drużyna Organiki Budowlanych Łódź przegrała z Atomem Trefl Sopot 2:3, choć prowadziła 2:0.

Pierwszego seta łodzianki wygrały do 20, a drugiego do 18. Trzeci set mógł zakończyć spotkanie, ale Atom wygrał do 19. Drużyna z Sopotu była lepsza także w czwartej partii - zwyciężyła do 20.

Zwycięzcę wyłonił piąty set. Drużyna gości wyszła na spokojne prowadzenie 12:7. Gospodynie zdobyły jednak trzy punkty z rzędu. Było 12:10 dla Atomu.

Emocje sięgnęły zenitu. Trzynasty punkt dla gości prawie zgasił emocje. Łodzianki jeszcze raz zerwały się do walki. Zdobyły jedenasty punkt. Chwilę później Atom wygrał 15:11

Mecz trwał 120 minut.

Organika Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 2:3 (25:20, 25:18, 19:25, 20:25, 11:15)