Orzeł - ROW. Znamy składy. Żużlowcy Orła Łódź awansowali do półfinału IMP

Prezes Orła Katarzyna Socik, Norbert Kościuch i trener Orła Adam Skórnicki
Prezes Orła Katarzyna Socik, Norbert Kościuch i trener Orła Adam Skórnicki Fot. Grzegorz Gałasiński
W Rawiczu, Bydgoszczy i Łodzi zainaugurowana została walka o tytuł indywidualnego mistrza Polski na żużlu. Czwarty z ćwierćfinałów zostanie rozegrany 13 maja w Rzeszowie.

Bardzo interesujący przebieg miały zawody na torze w Łodzi. Wygrał Piotr Pawlicki (13 punktów), a drugie miejsce zajął żużlowiec Orła Łódź Norbert Kościuch (12).
Oprócz nich do półfinału awansowali także: Dominik Kubera, Rafał Karczmarz, Oskar Fajfer, Krzysztof Buczkowski, Paweł Przedpełski i Krystian Pieszczek. Miejsce rezerwowego po dodatkowym biegu wywalczył Oskar Polis.

Nie zakwalifikował się Piotr Pióro, który zajął 14 miejsce.

Marcin Nowak startował w ćwierćfinale w Rawiczu i zajął wysokie piąte miejsce, które gwarantowało awans do półfinału.

Tytułu zdobytego w ubiegłym sezonie bronić będzie Maciej Janowski, który razem z Bartoszem Zmarzlikiem i Krzysztofem Kasprzakiem czeka w finale na swoich rywali.

W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 Orzeł Łódź podejmie ROW Rybnik w ramach 4. kolejki eWinner 1. Ligi. Poznaliśmy już awizowane składy obu drużyn na to spotkanie.