reklama

Oscar przyjechał do Łodzi! Prezentacja w urzędzie miasta [ZDJĘCIA]

mekZaktualizowano 
Statuetka Oscara jest już w Łodzi. Nagrodę, zdobytą przez film "Ida", zaprezentował w czwartek (5 marca), w łódzkim magistracie, Piotr Dzięcioł - prezes łódzkiego studia filmowego Opus Film.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 20

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

pisanie prawdy o was nazywasz plucie jadem przecież i nie nazywaj sie polakiem bo dla wielu jesteś zwykłym zdrajcą który lize d*** tym sługom szatana

k
koszmar

pod adresem kogokolwiek. Lecz się.

G
Gość

Kilka lat temu Nasz Dziennik opisał pewne zdarzenie jakie miało miejsce we wsi pod Krakowem w 1944 roku. przyłapano polską rodzinę na tym, że pomagali oni Żydom za co groziła kara śmierci dla całej polskiej rodziny. SS-man powiedział gospodarzowi wręczając pistolet „że nie zamorduje go i jego rodziny, jeżeli on zastrzeli Żyda. Polak odmówił, więc zwrócił sie do Żyda, mówiąc, że puści go wolnym, gdy ten zastrzeli gospodarza, Żyd bez wahania pociągnął za spust, tylko, że rewolwer nie był nabity. Na to SS-man głośno powiedział: i co Polacy widzicie jakim „parchom i kudłajom” pomagacie! Czy warto za to ginąć wraz z całą Rodziną.

PRAWDA BOLI, SZCZEROŚĆ RANI, KŁAMSTWO UZALEŻNIA!

G
Gość

„Goje zostali stworzeni przez Boga w tym celu, aby obsługiwali żydów w sobotę. To jest jedyna przyczyna, dlaczego Bóg dopuścił, by pojawili się oni na świecie. Nie ma miejsca dla gojów w tym świecie, jeśli nie służą oni żydom” – Rabin Ovadia Yosef

G
Gość

“Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci.” – Rabin Manis Friedman

G
Gość

“Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…]

Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda.” – Rabin Yitzhak Ginsburg.

G
Gość

“Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. […] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy.” – Rabin Shenur Zalman

G
Gość

„Jeżeli mamy do czynienia z sytuacją, że goj stwarza zagrożenie dla Izraela, to wolno go zabić. Dotyczy to nawet przyzwoitego goja, który nie ponosi odpowiedzialności za to, że stwarza tę sytuację zagrożenia. (…) Jest uzasadnienie mordowanie dzieci jeśli jest jasne, że one dorosną i zrobią nam krzywdę, i w takiej sytuacji mogą być zamordowane umyślnie, a nie tylko w walce z dorosłymi.” – rabini Icchak Szapira i Josef Elitzur

G
Gość

Co może się stać, gdy MiędzynarodoIzrahellski rząd mordował palestyńskich przywódców politycznych i rutynowo wyrzucał Palestyńczyków z ich domów na Zachodniego Brzegu. Wdrożył politykę tortur wobec więzionych nielegalnie Palestyńczyków. Ich polityka na Zachodnim Brzegu, budowy bezprawnych osiedli na ukradzionej ziemi, z której masowo wyrzucano Palestyńczyków, to tylko jeden z wielu przykładów polityki apartheidu. Pierwsze oskarżenie z artykułu VII powinno być dla prokuratora dziecinną igraszką. A to tylko początek listy zbrodni, jakich winne są władze Izrahella.

Jeśli urzędnicy izrahellskiego okupanta albo liderzy dzikich lokatorów na palestyńskim Zachodnim Brzegu zostaną skazani przez MTK, to czy będzie jakaś nadzieja wykonania tego wyroku? Firmy izrahellskie, prowadzące działalność na Zachodnim Brzegu, będą mogły być pozwane o miliardy dolarów odszkodowań w sądach europejskich i nie będą mogły sprzedawać swych towarów w Europie, jeżeli zostaną uznane za podmioty czerpiące korzyści ze zbrodni przeciwko ludzkości i apartheidu. Jeżeli działania prawne zostaną skutecznie wszczęte przez Palestynę, Izrahell będzie zobowiązany do zapłaty ogromnych odszkodowań.wy Trybunał Karny skaże żydo-satanistę Netanyahu?

G
Gość

widzisz żydzie, wszyscy którzy piszą o was prawde nazywacie antysemitami, faszystami a my polacy po prostu mamy was dośc wynoscie się z tego kraju przez was cierpimy biede i te wasze urojone odszkodowania za straty wojenne i powojenne w wys.65 mld.dolarów jeszcze wam mało złodzieje okradacie wszystkich i wszystko pasożyt to żyd utrzymuje się ze zbrodniczej lichwy

k
koszmar

Izrael tylko sie broni przed prowokacjami Palestyny, która dzieki swoim prowokacjom ściaga na swój naród atak ze strony Izraela.
Nie ma dymu bez ognia.
Film Ida jest róznokolorowy, wielopłaszczyznowy i przez to prawdziwy i wartościowy .... ale to trzeba umieć dostrzec i chcieć zrozumieć...
Nie ma tylko dobrych Polaków, tak jak nie ma tylko złych Niemców czy Zydów. Wszelki uproszczenia prowadza do ksenofobii i nienawiści...do wojen ... i do takich wpisów jak poniżej.

G
Gość

Antyrządowa manifestacja przed Gminą Żydowską. Poznań: Czterech mężczyzn zatrzymanych po manifestacji antyżydowskiej Podczas wtorkowej manifestacji pod siedzibą gminy żydowskiej policja zatrzymała czterech mężczyzn. Należą do Poznańskiego związku Patriotycznego Wierni Polsce. Manifestacja miała związek z obchodami poświęconymi pamięci Żydów, ofiar Holocaustu. Manifestację pod hasłem: „Brońmy Polski, byśmy nie stali się drugą Palestyną” zorganizował Poznański Związek Patriotyczny – Wierni Polsce. To ta grupa, która co miesiąc organizuje „marsze smoleńskie”. Zatrzymano czterech mężczyzn. Najmłodszy z nich za trzy dni skończy 18 lat, najstarszy ma 21 lat.

G
Gość

Prezydent śpioch, gajowy, hrabia herbu Bul B. Komorowski, jak również pani premierzyca E..Kopacz rozpływają się z radości za otrzymanie przez Polskę Oskara dla Idy! Film Ida, jest antypolski [i został celowo zrobiony by fałszować historię, która wystawia żydom haniebną rolę jak do tej pory] – przedstawia nas Polaków jako pijaków i morderców Żydów; Prawda jest inna, My Polacy narażając się na utratę życia (wielu zginęło wraz z rodzinami) jesteśmy najliczniejsi w „Sprawiedliwych wśród Narodów Świata”.

Boli mnie to [abstrahując że ci rządzący nie są Polakami a tylko ukrytymi żydami] że w moim odczuciu półgłówki z rządu i kancelarii Prezydenta RP pieją z zachwytu, że za ten antypolski film dostaliśmy Oscara!

Przypomnijmy jak było naprawdę:

To Polacy stworzyli w czasie II wojny światowej najliczniejszą armię podziemną na świecie AK (i inne organizacje np. NSZ), które walczyły z okupantem.

To w czasie powstania w getcie warszawskim w 1943 roku AK i Polacy pomagali Żydom,

Kilka lat temu Nasz Dziennik opisał pewne zdarzenie jakie miało miejsce we wsi pod Krakowem w 1944 roku. przyłapano polską rodzinę na tym, że pomagali oni Żydom za co groziła kara śmierci dla całej polskiej rodziny. SS-man powiedział gospodarzowi wręczając pistolet „że nie zamorduje go i jego rodziny, jeżeli on zastrzeli Żyda. Polak odmówił, więc zwrócił sie do Żyda, mówiąc, że puści go wolnym, gdy ten zastrzeli gospodarza, Żyd bez wahania pociągnął za spust, tylko, że rewolwer nie był nabity. Na to SS-man głośno powiedział: i co Polacy widzicie jakim „parchom i kudłajom” pomagacie! Czy warto za to ginąć wraz z całą Rodziną.

PRAWDA BOLI, SZCZEROŚĆ RANI, KŁAMSTWO UZALEŻNIA!

Pozdrawiam

G
Gość

Kolejny bestialski mord na dzieciach z rąk żydów. Wojsko żydowskie w izrahellu ustawia do rozstrzelania, strzela i zabija 3 małe Palestyńskie dziewczynki

Ludzie, którzy zadają pytania, dlaczego to się dzieje, muszą zrozumieć, że wojsko izrahella jest przesiąknięte ideologią, że wszystkie Palestyńskie dzieci pewnego dnia dorosną i staną się ich wrogiem, i będą zagrożeniem ich życia …

Mała Palestyńska dziewczynka o imieniu Summer opowiada historię w egipskim szpitalu, z łóżka szpitalnego, jaka wydaje się wręcz zbyt straszna, aby mogła być prawdziwa. Jej młodsze siostry zostały ustawione w szereg i rozstrzelane przez żołnierzy żydowskiego IDF.

Namierzony przez BBC ojciec dziecka, nie mógł powstrzymać się od wybuchu rozpaczy, gdy zaczął opowiadać o wydarzeniach, które zadały mu tyle cierpienia z powodu mordu na jego dzieciach. Mówi, że dziewczynki zginęły na krótko przed godziną pierwszą po południu. „Powiedziano nam – wychodzić z domów, kobiety, moje córki„. Powiedział, że izrahellski żołnierz wyskoczył z czołgu, uzbrojony w amerykański karabin M-16 i zaczął strzelać do dzieci.

Ojciec mówi, że gdy dzieci były mordowane, inni izrahellscy żołnierze jedli czekoladki i chipsy. Mówi, że jest pewien, że jego siedmioletnia córka, która przeżyła rozstrzelanie, przeżyła dlatego, że miała ze sobą pluszowego misia, który zatrzymał pocisk.

Broniąc żydowskich morderców za ten bestialski akt, rzeczniczka IDF, major Avital Leibovich, powiedziała: „było wiele przypadków wymiany ognia między bojownikami obydwu stron”. Usprawiedliwiała dokonany mord tym, że wiele cywilnych obiektów jest wykorzystywanych przez bojowników Palestyńskich, nie wyjaśniła natomiast, dlaczego izrahell nieustannie atakuje Strefę Gazy.

G
Gość

Swołocz żydowska z Ukrainy przez lata mordowała Palestyńskie dzieci. Teraz w programie tel-awizji chełpi się swym zbydlęceniem. Nieoficjalne statystyki rozkładu chorób psychicznych plasują Ukrainę na 2 miejscu na świecie pod względem częstotliwości występowania różnych zaburzeń nadających się do leczenia psychiatrycznego (zaraz po USA). Oczywiście zbiorowy szpital psychiatryczny, izrahell, te statystyki omijają.

Izrahellski żołnierz przyznała, że zastrzeliła nieznaną liczbę Palestyńczyków, w tym dzieci, podczas ukraińskiego programu telewizyjnego, jaki został wyemitowany na początku listopada.

Elena Zakusilo, żydówka z Ukrainy, która przeprowadziła się do izrahella, aby służyć w armii izrahellskiej, ujawniła 4 listopada w programie „Lie Detector”, że zabijała Palestyńczyków i strzelała do Palestyńskich dzieci, ale nie była pewna, ile osób udało jej się zabić.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3