Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Osoby o tych imionach mają pecha. Sprawdź, czy ty lub twoje dzieci jesteście na liście. To właśnie oni zawsze wpadają w kłopoty 17.01.2023

Red
Osoby o tych imionach mają pecha. Sprawdź, czy ty lub twoje dzieci jesteście na liście. To właśnie oni zawsze wpadają w kłopoty >>>  >>>
Osoby o tych imionach mają pecha. Sprawdź, czy ty lub twoje dzieci jesteście na liście. To właśnie oni zawsze wpadają w kłopoty >>> >>>Pixabay
Nasze imiona zostały nam nadane nieprzypadkowo. Ezoteryków od dawna interesuje związek imion ludzi z ich predyspozycjami. Imię, które nosimy, może wpływać na to, jacy jesteśmy. Znaczy ono wiele dla osobowości człowieka. Różnym imionom przypisuje się rozmaite cechy. Zaczynając od charakteru, temperamentu, zainteresowania, zamiłowania, ideału, postawy po przekonania, upodobania, wiedzę, uzdolnienia, umiejętności czy sprawności. Analizuje się pochodzenie imienia, dosłowne znaczenie oraz jego długość. Sprawdź, które imiona mają pecha.

Słowo imię wywodzi się z łacińskiego słowa „nomen”. Oznacza nazwę, którą nadaje się osobie w określonej społeczności. Kiedyś imiona nadawano nie tylko w celu identyfikacji danej osoby. Nadawanie imienia miało funkcje magiczne, stanowiło życzenie, wróżbę na późniejsze życie. Każde imię ma znaczenie i nie zostało nadane przypadkowo. Sprawdź znaczenie.

Osoby o tych imionach mają pecha. Sprawdź, czy ty lub twoje dzieci jesteście na liście. To właśnie oni zawsze wpadają w kłopoty.

Obecni rodzice zwracają mniejszą uwagę na znaczenie imienia i decydują się na takie, jakie się im podoba. W 2022 roku najpopularniejsze były:

 • Zofia (2860)
 • Zuzanna (2832)
 • Hanna (2669)
 • Maja (2570)
  ***
 • Antoni (3431)
 • Jan (3246)
 • Aleksander (3039)
 • Franciszek (2923)

Te imiona mają pecha i zawsze pod górkę. Okazuje się, że to jakie imię nosimy może tłumaczyć wiele zdarzeń z naszego życia. Panie i panowie o krótszych imionach lepiej radzą sobie w życiu niż posiadacze długich i skomplikowanych imion. Różnym imionom przypisuje się rozmaite cechy. Zaczynając od charakteru, temperamentu, zainteresowania, zamiłowania, ideału, postawy po przekonania, upodobania, wiedzę, uzdolnienia, umiejętności czy sprawności.

Te znaki zodiaku są najlepszymi żonami i mężami. Kto stawia rodzinę na pierwszym miejscu? Dla nich rodzina jest najważniejsza>>> >>>

Te znaki zodiaku są najlepszymi żonami i mężami. Kto stawia ...

Te znaki Zodiaku żyją najdłużej: BYK/TAURUS (20 IV-22 V)Według badań statystycznych jest tuż za Koziorożcem, jednak według wskazań astrologicznych przoduje. Możliwe, że długowieczność Byków jest efektem ich obaw względem zmian i ryzyka. To znak spokojny i rozważny. Dzięki takiej postawie unika groźnych sytuacji oraz, co równie ważne, stresujących. Byk preferuje zdrowy tryb życia, a więc ruch i odpowiednią dietę. Nie naraża się na choroby sercowe i inne schorzenia wynikające ze stresu.

Te znaki Zodiaku żyją najdłużej. Osoby spod tych znaków częs...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki