Oto laureaci w powiatach i drużyna nr 1

    Oto laureaci w powiatach i drużyna nr 1

    Dariusz Kuczmera

    Dziennik Łódzki

    Aktualizacja:

    Dziennik Łódzki

    Marta Mysur wygrała plebiscyt w kategorii Sportowiec Roku w powiecie tomaszowskim
    1/3
    przejdź do galerii

    Marta Mysur wygrała plebiscyt w kategorii Sportowiec Roku w powiecie tomaszowskim

    W naszym plebiscycie sport wielki, światowy łączy się ze sportem lokalnym - mówił na gali red. naczelny Dziennika Robert Sakowski
    To słuszna teoria i po raz pierwszy w 45-letniej historii Dziennik Łódzki prowadził plebiscyty na najlepszych i najpopularniejszych sportowców w każdym powiecie województwa łódzkiego.

    Prowadziliśmy zatem 22 klasyfikacje w powiatach - brzezińskim, łódzkim, łódzkim wschodnim, pabianickim, zgierskim, łaskim, pajęczańskim, poddębickim, sieradzkim, wieluńskim, wieruszowskim, zduńskowolskim, kutnowskim, łęczyckim, łowickim, rawskim, skierniewickim, opoczyńskim, tomaszowskim, bełchatowskim, piotrkowskim i radomszczańskim.

    Walka sportowców na SMS-owe i facebookowe punkty była bardzo zacięta. Najlepszych zaprosiliśmy na naszą galę. Mieliśmy zatem okazję się poznać. Po raz pierwszy także prowadziliśmy plebiscyt Najpopularniejsza Drużyna Roku. Wygrali piłkarze plażowi przed żużlowcami i bilardzistami.

    Ostateczna klasyfikacja Sportowiec Roku w powiecie łódzkim:

    1. Jan Kałusowski 2965

    2. Paulina Piechota 1809

    3. Adam Patora 419


    Sportowiec Roku w pow. piotrkowskim:

    1. Karolina Władzińska 3861

    2. Mateusz Danielak 3318

    3. Monika Kopertowska 572


    Sportowiec Roku w pow. bełchatowskim:

    1. Michał Benben 4604

    2. Nikola Niepsuj 3178

    3. Daniel Lis 2888

    4. Krystian Gortat 1717

    5. Marta Dudek 1383


    Sportowiec Roku w pow. łęczyckim:

    1. Robert Czekalski 536

    2. Ewa Różańska 20

    3. Maciek Kędzierski 10


    Sportowiec Roku w pow. kutnowskim:


    1. Jakub Nadolski 3833

    2. Gracjan Bielecki 3502

    3. Mateusz Serafin 465


    Sportowiec Roku w pow. zgierskim:

    1. Maria Depta 505

    2. Adrian Zwierzchowski 400

    3. Eryk Ignatowski 172


    Sportowiec Roku w pow. pabianickim:


    1. Justyna Burska 357

    2. Filip Jencz 30


    Sportowiec Roku w pow. łódzkim wschód.:

    1. Łukasz Wiśniewski 2437

    2. Alessandro Magini 2359

    3. Jakub Perek 391


    Sportowiec Roku w pow. brzezińskim:

    1. Jakub Balcerak 2227

    2. Monika Polewczak 1743

    3. Małgorzata Sztybrych 720


    Sportowiec w pow. radomszczańskim:

    1. Aleksandra Niemiec 4440

    2. Igor Powroźnik 4007

    3. Marcin Sztanderski 2038

    4. Wiktor Majewski 908

    5. Bartłomiej Zawadzki 885


    Sportowiec Roku w pow. rawskim:


    1. Wojciech Sowik 1447

    2. Szymon Staroń 1156

    3. Mateusz Białek 648


    Sportowiec Roku w pow. skierniewickim:


    1. Jakub Mechliński 1276

    2. Igor Misztal 1054

    3. Patryk Bojańczyk 939


    Sportowiec Roku w pow. łowickim:

    1. Mateusz Podsędek 1675

    2. Kamil Zabost 1557

    3. Szymon Kiwała 300


    Sportowiec Roku w pow. tomaszowskim:

    1. Marta Mysur 7836

    2. Karolina Bosiek 6114

    3. Aleksandra Kapruziak 1815

    4. Mateusz Owczarek 1097

    5. Karolina Gąsecka 964


    Sportowiec Roku w pow. opoczyńskim:

    1. Łucja Wiktorowicz 31726

    2. Piotr Stępień 29284

    3. Mateusz Celak 1662

    4. Bartosz Łęgosz 1627

    5. Przemysław Nowak 725


    Sportowiec Roku w pow. sieradzkim:


    1. Patryk Krymarys 6238


    Sportowiec Roku w pow. łaskim:


    1. Karolina Kubiak 7376


    Sportowiec Roku w pow. pajęczańskim:

    1. Klaudia Jura 8178


    Sportowiec Roku w pow. wieruszowskim:

    1. Paweł Gwiazdowski 30


    Sportowiec w pow. zduńskowolskim:

    1.Daniel Krawczyk 22


    Sportowiec Roku w pow. poddębickim:

    1. Artur Ciszewski 450


    Sportowiec Roku w pow. wieluńskim:


    1. Kamil Majchrowski 999


    Sportowiec Roku Ziemi Sieradzkiej:


    1. Klaudia Jura 8178

    2. Karolina Kubiak 7376

    3. Patryk Krymarys 6238

    4. Aleksander Stawirej 5257

    5. Paulina Czubak 3716

    6. Damian Mikołajczak 2630

    7. Aleksandra Błońska-Mielczarek 2250

    8. Cezary Bzdak 2244


    Trener Ziemi Sieradzkiej:

    1. Karolina Kurpisz


    Najpopularniejsza Drużyna Roku:

    1. Piłkarze plażowi Grembacha Łódź 8165

    2. Żużlowcy Orła Łódź 5843

    3. Bilardziści UKS Promyk Czerniewice 5301

    4. Biegacze Opoczno Sport Team 4791

    5. Siatkarze Volley Żelazny Opoczno 2751

    6. Piłkarki ręczne Victorii Tomaszów M. 2088

    7. Piłkarze Skalnika Sulejów 850

    8. Kolarze górscy LUKS Sławno 838

    9. Tenisiści Fungis Maków 773

    10. Piłkarze Luciążanki Przygłów 627

    11. Siatkarze Volley Props Łęczno 573

    12. Siatkarki ŁMKS Łaskovia 530

    13. Tenisiści stołowi Stomilu Bełchatów 230

    14. Koszykarze Polfarmeksu Kutno 187

    15. Siatkarze PGE Skry Bełchatów 155

    16. Karatecy Sokoła Aleksandrów 139

    Punkty zdobywało 47 drużyn

    Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Piast Gliwice Live 37 72 21 9 7 57-33
    2 Legia Warszawa Live 37 68 20 8 9 55-38
    3 Lechia Gdańsk Live 37 67 19 10 8 54-38
    4 Cracovia Live 37 57 17 6 14 45-43
    5 Jagiellonia Białystok Live 37 57 16 9 12 55-52
    6 Zagłębie Lubin Live 37 53 15 8 14 57-48
    7 Pogoń Szczecin Live 37 52 14 10 13 57-54
    8 Lech Poznań Live 37 52 15 7 15 49-48
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Wisła Kraków Live 37 49 14 7 16 67-63
    2 Korona Kielce Live 37 47 12 11 14 42-54
    3 Górnik Zabrze Live 37 46 12 10 15 48-53
    4 Śląsk Wrocław Live 37 44 12 8 17 49-45
    5 Arka Gdynia Live 37 42 10 12 15 49-51
    6 Wisła Płock Live 37 41 10 11 16 50-58
    7 Miedź Legnica Live 37 40 10 10 17 40-65
    8 Zagłębie Sosnowiec Live 37 29 7 8 22 49-80
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 30 60 17 9 4 45-25
    2 Legia Warszawa Live 30 60 18 6 6 48-31
    3 Piast Gliwice Live 30 53 15 8 7 47-31
    4 Cracovia Live 30 48 14 6 10 39-34
    5 Zagłębie Lubin Live 30 47 14 5 11 48-38
    6 Jagiellonia Białystok Live 30 47 13 8 9 45-41
    7 Pogoń Szczecin Live 30 43 12 7 11 44-42
    8 Lech Poznań Live 30 43 13 4 13 41-40
    9 Wisła Kraków Live 30 42 12 6 12 55-48
    10 Korona Kielce Live 30 40 10 10 10 35-44
    11 Miedź Legnica Live 30 32 8 8 14 30-52
    12 Górnik Zabrze Live 30 31 7 10 13 36-49
    13 Śląsk Wrocław Live 30 31 8 7 15 35-37
    14 Wisła Płock Live 30 30 7 9 14 40-49
    15 Arka Gdynia Live 30 29 6 11 13 39-44
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 30 24 6 6 18 41-63

    Magazyn sportowy