Otwarcie dworca Łódź Fabryczna. Pierwszy pociąg na nowym...

  Otwarcie dworca Łódź Fabryczna. Pierwszy pociąg na nowym dworcu [ZDJĘCIA, FILM]

  ani, mbr, kos, mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Otwarcie dworca Łódź Fabryczna. Pierwszy pociąg na nowym dworcu [ZDJĘCIA, FILM]
  1/83
  przejdź do galerii

  ©Jarosław Kosmatka

  Otwarcie dworca Łódź Fabryczna. W niedzielę, 11 grudnia, pierwszy pociąg wjechał na nowy dworzec Łódź Fabryczna. Łodzianie tłumnie zgromadzili się na peronach, by świętować zakończenie tej wieloletniej inwestycji.
  10.29 Zobaczcie koniecznie: nasz reportaż z otwarcia dworca Łódź Fabryczna  8.38 Kolejne wideo z tego historycznego wydarzenia.  8.28 A tak wyglądał wjazd pierwszego pociągu na dworzec Łódź Fabryczna:  7.57 Zastanawiacie się, jak dojechać na nowy dworzec? Tu znajdziecie wszystkie odpowiedzi!  7:17 - Ten dworzec to brama do kolei dużych prędkości - podkreślił Cezary Grabarczyk. - Wierzę, że za kilka lat będą łączyły Polskę centralną, wschodnią i zachodnią.

  - Łódź staje się potężnym węzłem komunikacyjnym w Polsce - dodał marszałek Stępień.

  6:51 Dwoma pierwszymi pociągami (po pierwszym składzie PR, na nowy dworzec wjechał flirt ŁKA podstawiony na Łódź Widzew, by zabrać tych pasażerów, którzy nie zmieścili się w pociągu ze Skierniewic), na dworzec Łódź Fabryczna przyjechało ok. 2,5 tys. pasażerów. Tak w pociągach jak i na peronach, łodzianie śpiewali Prząśniczkę i "Wsiąść do pociągu byle jakiego...".

  Mieszkańcy miasta tłumnie zgromadzili się wokół prezydent Zdanowskiej, która na peronie jeszcze przez ok. godzinę rozdawała autografy na biletach.

  Poza prezydent Łodzi, na dworcu Łódź Fabryczna obecni byli m.in. Cezary Grabarczyk, marszałek Witold Stępień, Tomasz Trela, wiceprezydent miasta czy posłanka Iwona Śledzińska-Katarasińska z PO.

  Nie dostrzegliśmy jednak nikogo z Prawa i Sprawiedliwości.

  6:40 Na 7.00 zaplanowano Mannequin Challenge w głównej hali dworca. Ponadto, na Fabrycznym otwarte zostanie Centrum Obsługi Pasażera ŁKA (godz. 11), w EC1 odbywać się będą bezpłatne wycieczki (godz. 12 i 14) oraz projekcje filmu "Przypadek", Krzysztofa Kieślowskiego (godz. 14 i 16 - bilety w cenie 5 zł). Panoramę dworca i Nowego Centrum Łodzi oglądać można będzie z dwóch tarasów widokowych EC1, na które w niedzielę wstęp jest bezpłatny.

  Spod budynku Textilimpeksu (ul. Traugutta) wyruszą wycieczkowe autobusy MPK, z których bezpłatnie zwiedzać będzie można tereny NCŁ.

  Odjazdy:
  I autobus: 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30
  II autobus: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00

  Natomiast u zbiegu ul. Kilińskiego i Traugutta, stanie oklejony folią aluminiową parowóz z 1953 roku - instalacja artystyczna Piotra Janowskiego. Oglądać będzie go można do 7 stycznia.

  6:27 Otwarcie dworca Łódź Fabryczna to jednak nie tylko wjazd pierwszego pociągu. Przez całą niedzielę, na nowym dworcu wiele będzie się działo.

  Przede wszystkim - na nowy dworzec można przejechać się bezpłatnie pociągiem ŁKA z dworca Łódź Widzew. Przejazd odbywać się będzie na podstawie bezpłatnych biletów okolicznościowych. Odebrać można je w Centrum Obsługi Pasażera ŁKA i u obsługi pociągów.

  Rozkład jazdy pociągów bezpłatnych:
  Łódź Fabryczna - Łódź Widzew: 9:15, 11:12, 11:45, 12:48, 13:16, 15:06, 15:37, 17:14, 17:47, 18:17
  Łódź Widzew - Łódź Fabryczna: 07:25, 11:08, 12:50, 12:55, 14:50, 15:46, 16:25, 16:42, 18:43, 19:55, 22:42

  5:54 Hanna Zdanowska przecięła wstęgę. Prezydent miasta podkreśliła, że to dworzec wszystkich łodzian, zbudowany także za ich pieniądze. Przypomniała też, że skróci się dzięki niemu droga z Łodzi do Warszawy. Zaznaczyła również, że stoi "murem za Łodzią".

  Po przecięciu wstęgi, prezydent zaprosiła wszystkich do zwiedzania dworca.

  5.44 Z pierwszego pociągu na Fabrycznym wysiadła prezydent Hanna Zdanowska. Zgromadzeni na dworcu zachęcają ją do przecięcia wstęgi.

  5:40 Pociąg przyjechał! Skład miał ok. 9 minut opóźnienia, spowodowanego dużą ilością pasażerów, którzy dosiadali się do niego na dworcu Łódź Widzew. Kilkaset osób zgromadzonych na Fabrycznym powitało przyjazd pociągu oklaskami.

  5:30 Czekamy! A tak wyglądał dworzec Łódź Fabryczna dzisiejszej nocy:  5:20 Ostatnimi przystankami przed wjazdem na Fabryczny mają być dworce Łódź Widzew i Łódź Niciarniana. Na Widzewie do pociągu wsiądzie m.in. Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi.

  5:04 Pierwszy pociąg jedzie na dworzec Łódź Fabryczna ze Skierniewic. Tuż po godzinie 5 - zgodnie z rozkładem - skład wjechał na dworzec w Andrzejowie. Na peronie oczekiwało około 30 osób.

  Komentarze (97)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  zdjęcie 21

  maniek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  to ten qtas i cham mocny do dziennikarki

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Oszustka na świeczniku

  Zniecierpliwiona (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Oszustka na świeczniku zamiast za murem. Kiedy program Cela+ dotrze do łodzi?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Hanna Z. ma zarzuty! CBA powinno sprawdzić wszystkie jej wydatki na procesy prywatne!!!

  Prokuratura w Gorzowie też! (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 10  Hanna Z. została oskarzona po poświadczenie nieprawdy w celu wyłudzenia kredytu!
  Czyli oszustwa!
  To jest oszustka bo tylko oszust w celu eliminacji ludzi utrudniających nieuczciwe działania...rozwiń całość  Hanna Z. została oskarzona po poświadczenie nieprawdy w celu wyłudzenia kredytu!
  Czyli oszustwa!
  To jest oszustka bo tylko oszust w celu eliminacji ludzi utrudniających nieuczciwe działania polityczne oskarża kłamiąc ... niszczy życie ludziom uczciwym . Wystarczy wskazać oszczerstwa i kampanię nienawiści wobec p. Żydowicza w sprawie CŁC. Prokuratury wszystkich szczebli potwierdziły, że Hanna Z. oskarżała p. Żydowicza bezpodstawnie!!!!!!! Łącznie z Seremetem!!!!!!
  Tak, tak bo ta oszustka odwołała się nawet do Seremeta by Żydowicza zniszczyć bo miał odwage mówić głośno o tym, że zmarnowano dziesiątki milionów w SSS. RIO i UZP potwierdziły że w SSS były nadużycia, a Hanna Z. zamiotła sprawę pod dywan. ZMARNOTRAWIONO 40 MLN PUBLUCZNYCH PIENIĘDZY NA SSS, A HANNA Z. MIMO ZALECEŃ AUDYTU KPMG NIE WYCIAGNEŁA KONSEKWENCJI WOBEC WINNYCH TEGO MARNOTRAWSTWA. CZYLI MUSIAŁA MIEĆ COS Z TEGO.
  Na dokładkę Audyt CŁC wykazał, że to z jej winy i polityków mjej opcji doszło do zniszczenia projektu Gehryego!!!!
  Tak kobieta nie może być twarzą Łodzi na świecie. Może w grajdole PO-litycznego szamba tak, ale nie w Polsce i na świecie.
  Prokuratura w Gorzowie powinna prześwietlić jej konta w zakresie pokrywania kosztów licznych procesów jakie miała. Skąd ona brała pieniądze na to?
  A może prawnicy dostawali zlecenia w Urzędzie i obsługiwali ją za darmo?
  A może płacili za nią prawnikom "wdzięczni biznesmeni" ?
  Hanna Z. bardzo zły człowiek!
  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Bardzo Ci współczuję - tyle jadu i nienawiści ile tkwi w tobie, nie może pozostawać bez konsekwencji

  Współczująca (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 6

  dla stanu twojego zdrowia - fizycznego i psychicznego. Rzeczywiście, tylko z tego powodu prokuratura powinna natychmiast aresztować Hannę Z., problem w tym, że ma słabe podstawy prawne (m.in....rozwiń całość

  dla stanu twojego zdrowia - fizycznego i psychicznego. Rzeczywiście, tylko z tego powodu prokuratura powinna natychmiast aresztować Hannę Z., problem w tym, że ma słabe podstawy prawne (m.in. "poszkodowany" bank nie poniósł szkód). Poza tym nie sądzę by to Ci wystarczyło.
  Wygląda na to, że spokój psychiczny mogłoby Ci dać tylko publiczne ukamieniowanie lub lincz na w/w osobie. Ale widzę, że na niej by się nie skończyło - może jednak warto byś się zastanowił nad sobą i pomógł sobie w inny, mniej drastyczny sposób ?zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  może "poszkodowany" zyskał dozgonną wdzięczność ?

  kto to wie ? (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Współczucie to piękna sprawa, powspółczuj mnie. dziś o mało się nie udusiłem spalinami czekając pół godziny na autobus na przystanku przy ruchliwym skrzyżowaniu bo pani Hanna Z. zrobiła MPK dla...rozwiń całość

  Współczucie to piękna sprawa, powspółczuj mnie. dziś o mało się nie udusiłem spalinami czekając pół godziny na autobus na przystanku przy ruchliwym skrzyżowaniu bo pani Hanna Z. zrobiła MPK dla haraczu nie dla łodzian.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A ja myślę, że raczej chodzi o sprawiedliwe ukaranie oszustki Hanny Z.

  do wspólczującej (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

  Nie dziwię się osobom , które emocjonalnie reagują na tupet, arogancje , chamską butę Hanny Z. po tym jak wykańczała ludzi pomówieniami i nagonka medialno-urzedniczą.
  Ty internautko tzw....rozwiń całość

  Nie dziwię się osobom , które emocjonalnie reagują na tupet, arogancje , chamską butę Hanny Z. po tym jak wykańczała ludzi pomówieniami i nagonka medialno-urzedniczą.
  Ty internautko tzw. "współczująca" ośmieszasz się swoim wpisem. Przypominasz mi tych którzy uważają, że SB-ek zarabiający 19 tysieęcy złotych i jego ofiara z emerytura 1500 złotych to nie powód do oczekiwania sprawiedliwego pozbawienia oprawcy wygórowanego wynagrodzenia.
  Twoje współczucie schowaj sobie w buty bo obrażasz ludzi skrzywdzonych przez Hannę Z. skąd wiesz czy Kłamliwe oskarżenia, interwencje prokuratury, kłamliwe medialne nagonki nie zrujnowały zdrowia tym osobom? Skąd ty możesz to wiedzieć?
  Hanna Z. to kompletne dno etyczne. Ten kto ją broni to współczuje tylko jej a nie rozumie oszukanych i pomówionych przez nią, niszczonych przez nią przez lata. W tym wpisie widzę jedynie gorzka prawdę o tej nieuczciwej kobiecie jaką jest Hanna Z.

  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Będą też inne oskarżenia, równie absurdalne, byle tylko wyciąć wszystkich potencjalnych przeciwników

  Obserwator (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 6

  Dziwne tylko, ze prokuratura nie chce podejmować śledztw w przypadku prawdziwych wyłudzeń i przy rzeczywistych stratach banków w przypadku działaczy PIS lub członków ich rodzin. Ba , konfiskuje...rozwiń całość

  Dziwne tylko, ze prokuratura nie chce podejmować śledztw w przypadku prawdziwych wyłudzeń i przy rzeczywistych stratach banków w przypadku działaczy PIS lub członków ich rodzin. Ba , konfiskuje dowody w tych sprawach albo ich poszukuje, ale by najmniej nie po to wszcząć śledztwa. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Minnestota nie ma prezydenta z zarzutami prokuratorskimi!

  Jeśli przegramy Expo to przez Hannę Z. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 7  Wystarczy że Lynch wypowie się jak Hanna Z. go oszukała i okradła z autorskiego pomysłu adaptacji EC1.
  A jak Gehry dorzuci słowo to po EXPO.
  Jedyna nadzieja, że Hanna Z. trafi za kraty i wtedy...rozwiń całość  Wystarczy że Lynch wypowie się jak Hanna Z. go oszukała i okradła z autorskiego pomysłu adaptacji EC1.
  A jak Gehry dorzuci słowo to po EXPO.
  Jedyna nadzieja, że Hanna Z. trafi za kraty i wtedy nie będzie się do kogo przyczepić ( zresztą słusznie bo to bardzo nieuczciwy człowiek z taj Hanny Z.)
  Hanna Z. sama pomawiała ludzi a prokuratura odrzuciła wszystkiej jej donosy.
  Teraz zło które wyrządzała do niej wraca z ogromnym impetem.
  Hanna Z. to nieuczciwy i zły człowiek, niegodny by reprezentować nas i nasze miasto.
  Tyle wstydu ile ona narobiła nam to nikt nigdy w historii Łodzi.
  Hanna Z. musi odejść z urzędu wtedy jest szansa na EXPO.
  HannaZ. to oszustka która wyłudziła kredyt bo poświadczyła nieprawdę wg. prokuratury ( i to PO-wskiej prokuratury).zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dworzec może i ładny, ale

  kierowca (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

  http://forsal.pl/artykuly/1000807,wpadki-i-wyzwania-nowego-dworca-w-lodzi-zbedna-gigantomania.html

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tramwajowa

  jadek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 5

  Czy ktoś może wie, czy da się Tramwajową dojechać od Narutowicza do Piłsudskiego?
  Jechałem dziś rano na dworzec z Retkinii i dojazd jest niezły, około 10 minut jechałem.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Którędy tam dojechałeś, o której i czym !?

  Zaciekawiony (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

  Ja też rano przed 8 próbowałem dojechać tam samochodem, by odebrać gościa i ostatecznie odebrałem go z Widzewa. Bo jak już minąłem najpierw zakorkowaną Sienkiewicza, a potem Kilińskiego, w którą...rozwiń całość

  Ja też rano przed 8 próbowałem dojechać tam samochodem, by odebrać gościa i ostatecznie odebrałem go z Widzewa. Bo jak już minąłem najpierw zakorkowaną Sienkiewicza, a potem Kilińskiego, w którą nie można skręcić, to sobie darowałem jeżdżenie w kółko i dojechałem tam , gdzie nie ma problemów dojazdem.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  No tak ja jestem boat people

  jadek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Hehe ja jechałem rano o godzinie 5:20 jak Ty tylko dojechałem Sienkiewicza do Narutowicza i potem skręciłem w prawo na dworzec.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Łódź najszybciej wyludniającym się miastem tuż po Katowicach

  darek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 8

  Dworzec jest po to żeby godnie opuścić Łódź

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Niebywałe !

  bibi (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 20 / 11

  To nie do wiary, że odbyła się w Polsce świecka uroczystość bez tłustych, zakłamanych czarnych kiecek! Pani prezydent Zdanowska ma mój głos "na zawsze", mimo, że początkowo byłam bardzo sceptyczna,...rozwiń całość

  To nie do wiary, że odbyła się w Polsce świecka uroczystość bez tłustych, zakłamanych czarnych kiecek! Pani prezydent Zdanowska ma mój głos "na zawsze", mimo, że początkowo byłam bardzo sceptyczna, ale władze Łodzi okazały się na miarę myślących, świeckich, a co najważniejsze ODWAŻNYCH gospodarzy miasta ! Jestem pewna, że łodzianie będą obecnym władzom miasta pamiętać to wydarzenie długo jako pozytywną "story" tego miasta. Uznanie !zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  No ja na to nie zwróciłem uwagi

  jadek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  bibi ja na to nie zwróciłem uwagi a rzeczywiście to dziwne, że nie zaproszono jego świątobliwości najwyższej eminencji w sutannie. Może już czas ludzi głoszących pogardę i nietolerancję dla...rozwiń całość

  bibi ja na to nie zwróciłem uwagi a rzeczywiście to dziwne, że nie zaproszono jego świątobliwości najwyższej eminencji w sutannie. Może już czas ludzi głoszących pogardę i nietolerancję dla niepasujących do koncepcji bliźnich się kończy? Widziałem kiedyś list adresowany do jakiegoś proboszcza z zaproszeniem na otwarcie oddziału szpitalnego tytułów na nim nie było końca eminencja najwyższa jakieś inne pierdoły pozdrawiam zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  I co nie ważne że Hanna Z.jest oszustką i kłamcą?

  Bibi to któryś z tr4olli tej zakłamanej i nieuczciwej kobiety! (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 6

  Socjotechnika liberalnego szamba. Tak określę twój wpis.
  Hanna Z./ to oszust! Poświadczyła nieprawdę by wyłudzić kredyt!
  Okłamywała poważnych ludzi ze świata. Oszukała poważnych ludzi ze świata!...rozwiń całość

  Socjotechnika liberalnego szamba. Tak określę twój wpis.
  Hanna Z./ to oszust! Poświadczyła nieprawdę by wyłudzić kredyt!
  Okłamywała poważnych ludzi ze świata. Oszukała poważnych ludzi ze świata!
  Kogo?
  Ano Franka Gehry i Dawida Lyncha.
  Okradła tego ostatniego z jego autorskiego pomysłu rewitalizacji EC1. Tak samo oszukała Żydowicza, jeszcze go chamsko pomówiła co prokuratury aż po samego Seremta zdementowały!
  Możesz trollu Hanny Z. prawdopodobnie pracujesz u któregoś ze skorumpowanych biznesmenów więc wypisujesz idiotyzmy w sprawie tej marionetki, którą ci biznesmeni traktują jak słupa opłacając takie akcje jak twoje wpisy.
  Hanna Z. powinna trafic do więzienia. Oszustka i podły człowiek.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kim ty jesteś !? Masz w psychiatryku dostęp do internetu ?

  Ciekawy (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

  A może jesteś w rządzie - tam ostatnio dużo takich pacjentów.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Łódź żyje!

  Irek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 18

  Brawo pani Prezydent Zdanowska!


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Hanna Z. ma prokuratorskie zarzuty wyłudzenia kredytu! Komu bijesz brawo durniu?

  hahahha (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 5

  Coi za idioci ci trolle Hanny Z. i PO. Co za idioci.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Minnestota nie ma prezydenta z zarzutami prokuratorskimi!

  Jeśli przegramy Expo to przez Hannę Z. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 20  Wystarczy że Lynch wypowie się jak Hanna Z. go oszukała i okradła z autorskiego pomysłu adaptacji EC1.
  A jak Gehry dorzuci słowo to po EXPO.
  Jedyna nadzieja, że Hanna Z. trafi za kraty i wtedy...rozwiń całość  Wystarczy że Lynch wypowie się jak Hanna Z. go oszukała i okradła z autorskiego pomysłu adaptacji EC1.
  A jak Gehry dorzuci słowo to po EXPO.
  Jedyna nadzieja, że Hanna Z. trafi za kraty i wtedy nie będzie się do kogo przyczepić ( zresztą słusznie bo to bardzo nieuczciwy człowiek z taj Hanny Z.)
  Hanna Z. sama pomawiała ludzi a prokuratura odrzuciła wszystkiej jej donosy.
  Teraz zło które wyrządzała do niej wraca z ogromnym impetem.
  Hanna Z. to nieuczciwy i zły człowiek, niegodny by reprezentować nas i nasze miasto.
  Tyle wstydu ile ona narobiła nam to nikt nigdy w historii Łodzi.
  Hanna Z. musi odejść z urzędu wtedy jest szansa na to że ocalimy EXPO.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Załosne

  SureValla (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 12

  Ile jeszcze będziesz spamował tym tekstem pisowski płatny trollku?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nie jestem żadnym tollrm. Hanna Z. wyłudziła kredyt.

  Tak bezmyślnie jak ty może pisać właśnie torll Hanny Z. i PO (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 6

  Hanna Z. powinna trafic do więzienia za wyłudzenie kredytu i poświadczenie nieprawdy.
  Wielu ludzi może też poświadczyć jak niszczyła niewinnych i pracujących na rzecz miasta. Prokuratura...rozwiń całość

  Hanna Z. powinna trafic do więzienia za wyłudzenie kredytu i poświadczenie nieprawdy.
  Wielu ludzi może też poświadczyć jak niszczyła niewinnych i pracujących na rzecz miasta. Prokuratura oczyszczała ich z zarzutów ale ona nie przeprosiła ich za kłamliwe oskarżenia i nie zwróciła poniesionych przez nich strat.
  Dlatego wpadła w sidła zła które czyniła, a to dopiero początek ujawniania jej oszustw.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  W Minnesocie nie ma PiSu, Ziobry i służalców

  debilu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 9

  Zdanowska NIE została oskarżona.
  Na razie jest podejrzana w sprawie tak dętej, że nikt poważny nawet nie udaje, że to ma jakikolwiek sens.

  A czemu tak?
  To proste: BO NICZEGO NA NIĄ NIE...rozwiń całość

  Zdanowska NIE została oskarżona.
  Na razie jest podejrzana w sprawie tak dętej, że nikt poważny nawet nie udaje, że to ma jakikolwiek sens.

  A czemu tak?
  To proste: BO NICZEGO NA NIĄ NIE ZNALEŹLI.
  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zoistała oskarżona! Hanna Z. ma zarzuty!

  ładnie się podpisałeś. haha (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 7

  Hanna Z. została oskarzona po poświadczenie nieprawdy w celu wyłudzenia kredytu!
  Czyli oszustwa!
  To jest oszustka. Oskarżała kłamiąc ...wielu ludzi którym niszczyła życie, właczając w to czarny...rozwiń całość

  Hanna Z. została oskarzona po poświadczenie nieprawdy w celu wyłudzenia kredytu!
  Czyli oszustwa!
  To jest oszustka. Oskarżała kłamiąc ...wielu ludzi którym niszczyła życie, właczając w to czarny PR .
  Prokuratura w Gorzowie powinna prześwietlić jej konta w zakresie pokrywania kosztów licznych procesów jakie miała. Skąd ona brała pieniądze na to?
  A może prawnicy dostawali zlecenia w Urzędzie i obsługiwali ją za darmo?
  A może płacili za nią prawnikom "wdzięczni biznesmeni" ?
  Hanna Z. bardzo zły człowiek!
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo