Pabianice. Piorunująca druga połowa i zwycięstwo Włókniarza

p
Piłkarze Włókniarza Pabianice, dodajmy od razu, udanie rozpoczęli zmagania w klasie okręgowej.

Drużyna trenera Artura Dziuby Pewnie pokonała Termy Uniejów 3:0.
Premierowego gola z rzutu karnego zdobył w 54 minucie spotkania Ołeh Korobka. Poza nim na listę strzelców wpisali się Jakub Dobroszek i Szymon Przyk. W drugiej połowie Włókniarz grał tak, jak tego spodziewał się trener Dziuba, strzelając trzy gole.
W zespole zadebiutował 19letni Szymon Szafoni, który bronił barw Andrspolii. Do KAS Konstantynów przeniósł się Jakub Gajewski.
Włókniarz grał w składzie: Nowacki Stokłosa (70, Gorący), Acela, Szczegodziński, Sulikowski (75, Bieliński) Korobka (80, Adamiak), Leonow, Mucha, Sobytkowski (46, Przyk), Dobroszek (70. Szafoni) Niżnikowski (76, Nazarczyk). W drugiej kolejce zagrają z Orłem w Parzęczewie.
Wcześniej w meczu Pucharu Polski Włókniarz przegrał z rezerwami Widzewa 0:2. Nie do upilnowania był autor obu goli Jakub Kmita.