1/15
Reprezentacja Polski w niedzielnym meczu Ligi Narodów...

Reprezentacja Polski w niedzielnym meczu Ligi Narodów przegrała z Włochami 0:1. Porażka była to równie pechowa - bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry - co zasłużona. W pierwszej połowie rywale zdominowali drużynę Jerzego Brzęczka, mieli mnóstwo okazji, dwa razy obijali poprzeczkę. Po przerwie grę Biało-Czerwonych rozruszali rezerwowi Kuba Błaszczykowski i Kamil Grosicki, brakowało jednak skuteczności. Oto, jak oceniliśmy (w skali 1-6) naszych zawodników.

2/15
Najlepszy w naszym zespole. Bronił znakomicie, pomagało mu...

WOJCIECH SZCZĘSNY - 4+

Najlepszy w naszym zespole. Bronił znakomicie, pomagało mu też szczęście - rywale dwa razy trafiali w poprzeczkę. W ostatnich sekundach dał się pokonać, nie ponosi jednak winy za straconą bramkę. Minus za przeciętne wyprowadzanie piłki do gry.

3/15
Dość często podłączał się do akcji ofensywnych. W obronie...

BARTOSZ BERESZYŃSKI - 3

Dość często podłączał się do akcji ofensywnych. W obronie też solidny.

4/15
Odstawał szybkościowo od zwinnych napastników rywali. Ale...

KAMIL GLIK - 3+

Odstawał szybkościowo od zwinnych napastników rywali. Ale czyścił, co tylko mógł. Do zachowania czystego konta zabrakło niewiele. A mógł też zdobyć bramkę.

Kontynuuj przeglądanie galerii
Dalej

Polak wyceniony na ponad 100 mln. A Lewandowski? Gorzej od rezerwowego bramkarza!

Najlepiej wyceniani piłkarze Ekstraklasy. Numerem jeden przyszła gwiazda Tottenhamu