Pechowa porażka koszykarek Widzewa

Dariusz KuczmeraZaktualizowano
11 punktów zdobyte przez Angelę Rodriguez nie wystarczyło do zwycięstwa nad Rybnikiem Krzysztof Szymczak
Koszykarki Widzewa przegrywają ostatnio bardzo pechowo. Tydzień temu łodzianki przegrały dwoma punktami ze Ślęzą Wrocław, teraz dwoma punktami z ROW Rybnik.

Po pierwszych 10 minutach widzewianki prowadziły różnicą 9 punktów. W drugiej kwarcie było już gorzej, drużyna gości odrobiła 6 oczek.

Później trwała wyrównana walka. Na 6 minut i 9 sekund przed końcem meczu Widzew prowadził 59:49. Ale następne 2 minuty łodzianki przegrały 1:10. Przez następne 3 minuty obie strony pudłowały niemiłosiernie. Wreszcie 2 rzuty wolne dla drużyny gości, dwójka Roksany Schmidt i Kateryny Rymarenko. Trafia Schmidt i na 30 sekund przed końcem jest remis. Niestety, na 9 sekund przed końcem trafiła najskuteczniejsza w drużynie ROW Rybnik Drey Mingo. I goście wygrali...

Widzew Łódź - Glucose ROW Rybnik 64:66 (18:9, 14:20, 17:15, 15:22)

Widzew: Roksana Schmidt 16, Sarah Boothe 12, Angela Rodriguez 11, Cecilia Okoye 9, Klaudia Sosnowska 8, Katarzyna Kenig 5, Lidia Niedzielska 3, Arina Bilotserkivska. Trener: Adam Ziemiński.

ROW: Drey Mingo 21, Katarzyna Motyl1 3, Leah Metcalf 12, Elżbieta Paździerska 10, Kateryna Rymarenko 5, Martyna Stelmach 4, Magdalena Radwan 1, Justyna Zielonka, Angelica Henry. Trener: Kazimierz Mikołajec.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych