PGE GKS Bełchatów po klęsce z Dolcanem gra kolejny sparing

  PGE GKS Bełchatów po klęsce z Dolcanem gra kolejny sparing

  Marek Kondraciuk

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  PGE GKS zagra we wtorek z Włókniarzem Aleksandrów
  1/2
  przejdź do galerii

  PGE GKS zagra we wtorek z Włókniarzem Aleksandrów ©Dariusz Śmigielski

  Piłkarze PGE GKS Bełchatów, przygotowujący się do inauguracyjnego meczu pierwszej ligi (niedziela, 28 lipca o godz. 18 przy ul. Sportowej z beniaminkiem Puszczą Niepołomnice) chcą jak najszybciej zapomnieć o nieudanym, piątkowym sparingu w Kamieniu koło Rybnika z Dolcanem Ząbki (2:6).
  Bełchatowianie zagrali słabo, byli wolniejsi. Można było odnieść wrażenie, że są na innym etapie przygotowań lub trenerzy inaczej rozłożyli akcenty w ostatnich dniach treningów. Okazja do pokazania się z lepszej strony będzie we wtorek o godz. 17.30. Drużyna trenera Kamila Kieresia spotka się u siebie z Włókniarzem Aleksandrów. W tym tygodniu bełchatowianie kończą serial sparingów niedzielnym meczem w Kielcach z cypryjskim AEK Larnaka (godz. 17).

  W weekend nie pojawili się w Bełchatowie nowi zawodnicy. - Mamy jednak nadzieję, że w najbliższych dniach nasz zespół zostanie jeszcze wzmocniony - mówi kierownik drużyny Dariusz Marzec.

  Trwa sprzedaż karnetów na rundę jesienną, a do 20 lipca kibice mogę skorzystać z promocji na gadżety z letniej kolekcji GKS Bełchatów. Można je kupić aż 30 procent taniej w punkcie obsługi kibica oraz w e-sklepie www.sklep.gksbelchatow.com

  Atrakcyjnie zapowiada się piątkowy, trzeci już piknik rodzinny z GKS Bełchatów. Impreza promująca klub, miasto i futbol, z licznymi konkursami, popisami cheerleaderek i "Mamutowym Disco", czyli zabawą taneczną dla dzieci z udziałem maskotki klubu odbędzie się w piątek 19 lipca, tradycyjnie na Placu Narutowicza w godz. 18-22. Głównym punktem programu będzie prezentacja drużyny PGE GKS Bełchatów oraz sztabu szkoleniowego.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo