PGE GKS Bełchatów przegrał sparing z Termaliką

  PGE GKS Bełchatów przegrał sparing z Termaliką

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Piłkarze PGE GKS przegrali pierwszy sparing tego lata
  1/2
  przejdź do galerii

  Piłkarze PGE GKS przegrali pierwszy sparing tego lata ©Dariusz Śmigielski

  Piłkarze PGE GKS Bełchatów przegrali pierwszy sparing tego lata. Bełchatowianie ulegli w Gutowie Małym Termalice Bruk-Bet Nieciecza 2:3.
  Trenerzy obu drużyn - Kamil Kiereś z PGE GKS i Dusan Radolsky z Termaliki - umówili się, że drużyny zagrają cztery kwarty po trzydzieści minut. Co ciekawe, Radolsky co pół godziny wymieniał jedenastkę piłkarzy, natomiast Kiereś zmiany zrobił dopiero po dwóch kwartach.

  Pierwszym bramkarzem PGE GKS w tej chwili jest Damian Podleśny, choć szefowie klubu wciąż szukają bardziej doświadczonego golkipera. Mimo tego Podleśny w poniedziałek przedłużył kontrakt z bełchatowskim klubem. Pochodzący z Lubartowa 18-letni bramkarz związał się dwuletnim kontraktem z PGE GKS.

  Klub podał terminarz meczów rundy jesiennej, które odbędą się w Bełchatowie. Ligowa premiera będzie miała miejsce w niedzielę, 28 lipca o godz. 18, a rywalem PGE GKS będzie Puszcza Niepołomice. W sumie jesienią bełchatowski zespół rozegra u siebie dwa mecze w niedziele, a siedem spotkań odbędzie się w soboty.

  PGE GKS Bełchatów - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:3

  Gole: Michał Mak (54), Mateusz Mak (57) - Tomasz Foszmańczyk (8, 13), Bartosz Kopacz (102)

  PGE GKS: (I i II kwarta): Podleśny - Basta, Wilusz, Witasik, Michalak - Mateusz Mak, Baran, Szymański (40, Niedzielski), Prokić, Wacławczyk (50, Szymański) - Michał Mak. (III i IV kwarta): Baranowski - Guzman, Sawala, Sznigir, Flis (90, Szymorek) - Zięba (90, Grzelak), Rachwał, Poźniak, Renusz, Bartosiak - Wroński (105, Rośniak). Trener: Kamil Kiereś.

  Termalica: (I i III kwarta): Kasprzik - Ceglarz, Czerwiński, Pleva, Kiełb - Pawlusiński, Horvath, Kaczmarczyk, Foszmańczyk, Olszar - Drozdowicz. (II i IV kwarta): Pochroń - Piątek, Kopacz, Sołdecki, Moskal - Piotrowski, Pielorz, Rybski, Biskup, Downar-Zapolski (100, Foszmańczyk) - Wróbel. Trener: Dusan Radolsky.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo