PGE GKS Bełchatów przegrał w sparingu ze Stomilem Olsztyn

To kolejna porażka bełchatowian w sparingu. Wcześniej ulegli m.in. Koronie Kielce Dariusz Śmigielski
Piłkarze PGE GKS Bełchatów przegrali w sobotę w meczu sparingowym ze Stomilem Olsztyn 1:2. Trener bełchatowskiej drużyny Kamil Kiereś po raz kolejny testował kilku kandydatów do gry w ekstraklasie.

Bełchatowianie zdobyli gola po samobójczym strzale jednego z piłkarzy Stomilu. Zespół Kieresia prezentował się słabo i, poza sytuacją z dwudziestej sekundy meczu, gdy testowany Bartosz Widejko trafił w poprzeczkę, nie miał dobrych sytuacji do zdobycia bramki.

PGE GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn 1:2

PGE GKS (I połowa): Baranowski - Basta, Michalski, Wilusz, Widejko - Mateusz Mak, Poźniak, Rachwał, Żurek - Wacławczyk - Kujawa. (II połowa): Paprocki - Guzman, Sawala, Flis, Michalak - Michał Mak, Grzelak (70, Rozwandowicz), Baran, Żurek (70, Świderski) - Gąsior - Kamiński. Trener: Kamil Kiereś.

W spotkaniu, które odbyło się w Gutowie Małym, nie zagrali m.in. trenujący indywidualnie Łukasz Grzeszczyk, Rafał Kosznik, Łukasz Madej i Mateusz Stąporski oraz narzekający na drobne urazy Bartłomiej Bartosiak, Piotr Piekarski, Damian Podleśny, Piotr Witasik i Łukasz Wroński.