PGE GKS Bełchatów w I lidze piłkarskiej!

dpZaktualizowano 
PGE GKS Bełchatów w I lidze
PGE GKS Bełchatów w I lidze Fot. Łukasz Kasprzak
Piłkarze PGE GKS Bełchatów zremisowali w niedzielę wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi Stargard 0:0 i wywalczyli awans do I ligi!

Najgroźniejszy rywal bełchatowian w walce o awans Elana Toruń uległ na swoim boisku Olimpii Elbląg 1:2.

polecane: Łukasz Fabiański: Mam nadzieję, że najlepsze przede mną

Wideo

Materiał oryginalny: PGE GKS Bełchatów w I lidze piłkarskiej! - Dziennik Łódzki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 23

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-19T23:43:02 02:00, ŁKS Chojny:

Brawo GKS!!!

Pozdrowienia z białej Łodzi.

W Łodzi tylko ŁKS w Bełchatowie tylko GKS!

2019-05-20T09:44:53 02:00, Gość:

WLodzi i Bełchatowie liczy się tylko RTS WIDZEW 🇦🇹🇦🇹🇦🇹 a nie jakieś marne klubiki

Boli burku?! I dobrze! Ma boleć i masz siedzieć z pyskiem w II lidze ! oby na zawsze!

zgłoś
G
Gość
2019-05-19T23:43:02 02:00, ŁKS Chojny:

Brawo GKS!!!

Pozdrowienia z białej Łodzi.

W Łodzi tylko ŁKS w Bełchatowie tylko GKS!

WLodzi i Bełchatowie liczy się tylko RTS WIDZEW 🇦🇹🇦🇹🇦🇹 a nie jakieś marne klubiki

zgłoś
Ł
ŁKS Chojny

Brawo GKS!!!

Pozdrowienia z białej Łodzi.

W Łodzi tylko ŁKS w Bełchatowie tylko GKS!

zgłoś
G
Gość

Dziekujemy ⚫⚪✅tylko ŁKS

zgłoś
G
Gość
2019-05-19T20:54:33 02:00, Gość:

Dwie największe siły w łódzkiem: ŁKS i Bełchatów. Wystarczy za cały komentarz. Gratulacje dla GKSu !

Obie utrzymują się z kopania w ziemi

zgłoś
G
Gość

Dwie największe siły w łódzkiem: ŁKS i Bełchatów. Wystarczy za cały komentarz. Gratulacje dla GKSu !

zgłoś
G
Gość
2019-05-19T16:23:40 02:00, ŁKS ŁÓDŹ:

Ģratulacje!

2019-05-19T20:09:23 02:00, Gość:

Dziekujemy. ŁKS GKS w naszych sercach.

🇦🇹🇦🇹🇦🇹

zgłoś
R
Rodowity Łodzianian

Brawo dla Bełchatowa. Cieszymy się z Wami.

A Widzew wystukał wielu:

*swoich kibiców z Byczyny :))

*Ruch, bo oddał wam punkty i spadł :))

* Elana, bo oddała wam punkty i nie awansowała :))

* sponsorów ( sorry, ale z takim budżetem powinniście pozamiatać- czy któryś kibic wielkiego widzewa, nawet jak mnie skrytykuje to się ze mną nie zgodzi? :))

* i jeszcze jedno... róg, róg róg i gramy na luzie. Spytam wprost: nie wstyd wam?

zgłoś
G
Gość
2019-05-19T16:57:53 02:00, Gość:

Bełchatów tylko RTS!!!!!🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹😉😉😉😉😉

do budy cwelu

zgłoś
T
Torfiorze
2019-05-19T15:28:32 02:00, Rodowity Łodzianin:

Super, fajnie, gratulacje od ŁKS

awans jest nasz lala lala lala

ŁKS KLUBEM ŁODZI JEST pozdro z Bełchatowa

zgłoś
G
Gość
2019-05-19T15:52:02 02:00, ŁKS Zarzew:

Gratulacje z okazji awansu. Musicie mieć mocne nerwy czekając na potknięcie Elany!

Dzieki. Ale sezon mamy w łodzkiem. Pozdro dla Was. Dziekujemy za wsparcie.

zgłoś
G
Gość
2019-05-19T16:23:40 02:00, ŁKS ŁÓDŹ:

Ģratulacje!

Dziekujemy. ŁKS GKS w naszych sercach.

zgłoś
G
Gość
2019-05-19T19:55:24 02:00, Biały:

Gratulacje dla Bełchatowa!!! Pozdrowienia z lepszej strony Łodzi :)

Dzieki. Powodzenia w e-klasie trzymamy kciuki. Klubem Łodzi jest ŁKS!!!!

zgłoś
B
Biały

Gratulacje dla Bełchatowa!!! Pozdrowienia z lepszej strony Łodzi :)

zgłoś
P
Psy ogrodnika

Śmietana Widzew dwa frajery spuścili Rucha by samemu nie awansować.

zgłoś
Dodaj ogłoszenie