PGE Skra Bełchatów awansowała w Pucharze CEV. Teraz Burgas

Siatkarze PGE Skry Bełchatów pokonali w Libercu tamtejszą Duklę 3:1 i awansowali do 1/8 Pucharu CEV.

W pierwszym meczu w Bełchatowie podopieczni trenera Slobodana Kovaca wygrali 3:0, więc po dwóch setach zapewnili sobie awans. Dla porządku domu pokonali rywala za trzy punkty. Mecz trwał 103 minuty.

Dukla Liberec - PGE Skra Bełchatów 1:3 (20:25, 17:25, 25:23, 23:25)
PGE Skra Bełchatów: Karol Kłos 15, Grzegorz Łomacz 1, Robert Taht 16, Sebastian Adamczyk 6, Damian Schulz 13, Mikołaj Sawicki 13, Robert Milczarek (l) oraz Mateusz Bieniek 2.

Teraz żółto-czarnych czeka bój z zespołem z Burgas. Neftohimik Burgas okazał się lepszy od Chenois Genewa.

Najpierw jednak bełchatowianie muszą stoczyć kilka pojedynków w PlusLidze. Najbliższy mecz w poniedziałek 13 grudnia o godz. 17.30 z Wartą w Zawierciu. W piątek o godz. 20.30 obejrzymy PGE Skrę w hali Energa w Bełchatowie w meczu z GKS Katowice.
Bilety na mecz z GKS Katowice będą kosztowały 30 (normalny) i 20 złotych (ulgowy, za okazaniem legitymacji studenckiej, uczniowskiej, renicisty lub dowodu osobistego w przypadku emerytów). Dzieci do lat 6 mogą wejść do hali bezpłatnie z opiekunem posiadającym bilet). Ceny obowiązują na wszystkich sektorach.

Wejściówki będzie można zakupić online na stronie bilety.skra.pl oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek w godz. 14-19). W dniu meczu kasa biletowa będzie czynna na dwie godziny przed spotkaniem.