PGE Skra Bełchatów błyszczała w stolicy. Przejechała się po Marszałkowskiej

Mateusz Bieniek
Mateusz Bieniek Fot. PGE Skra Bełchatów
Siatkówka. Siatkarze PGESkry Bełchatów przejechali się po Marszałkowskiej w stolicy i zdeklasowali Projekt Warszawa.

Mocno zmotywowani przystąpili do meczu z Projektem w Warszawie siatkarze PGESkry Bełchatów. Od początku spotkania z czołowym zespołem PlusLigi bełchatowianie grali swoją siatkówkę. Prowadzili 14:9, 18:13, a seta podopieczni Slobodana Kovaca wygrali do 17.
Siatkarze PGESkry w drugim secie nie zwolnili tempa. Prowadzili 20:16, wygrali seta do 21.
To był dzień siatkarzy z Bełchatowa, co potwierdził także trzeci set. Było trochę niepewności, bo nasz zespół prowadził 17:16, później 21:20. Kto wytrzyma nerwowo końcówkę? PGESkra! Brawo! ą
Projekt Warszawa – PGESkra Bełchatów 0:3 (17:25, 21:25, 23:25)
PGESkra: Milad Ebadipour 8, Mateusz Bieniek 10, Aleksander Atanasijevic 9, Dick Kooy 15, Karol Kłos 6, Grzegorz Łomacz 2, Kacper Piechocki (l) oraz Damian Schulz, Mikołaj Sawicki. Trener: Slobodan Kovac.
Inne mecze: LUKLublin – AZSOlsztyn 2:3, Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Resovia 3:1, Cuprum Lubin – GKSKatowice 3:1, Czarni Radom – Warta Zawiercie 0:3, Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk.