PGE Skra była blisko sukcesu. Mało biletów na Ligę Mistrzów

Kibice PGE Skry wierzą, że w rewanżu ich ulubieńcy odniosą sukces
Kibice PGE Skry wierzą, że w rewanżu ich ulubieńcy odniosą sukces Krzysztof Szymczak
Siatkówka. W pierwszym meczu ćwierćfinału PlusLigi siatkarze PGE Skry zagrali na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem. Po pasjonującym boju bełchatowianie przegrali 2:3.

Dwa pierwsze sety należały do gospodarzy. Co prawda w pierwszym secie mistrzowie prowadzili już 19:14, ale od tego momentu bełchatowianie zdobyli tylko jeden punkt, a stracili siedem. To był przełomowy moment przegranego seta. Druga partia rozegrana była pod dyktando jastrzębian, a w trzeciej były wielkie emocje. Mariusz Wlazły zdobył ważne punkty i z wyniku 19:20 doprowadził wraz z kolegami do 22:20. Później były remisy, dwie meczowe piłki gospodarzy, ale wtedy swoje pięć minut miał Milad Ebadipour i zapewnił wygraną PGE Skrze.
Nasi siatkarza wreszcie złapali właściwy rytm gry i w czwartym secie dominowali na boisku. Tie-break rozgrzał wszystkich. Bełchatowianie źle zaczęli piątego seta. Przegrywali 2:6. Co prawda Jakub Kochanowski i Milad Ebadipour zdobyli punkty na wagę odrobienia strat, ale jastrzębianie znów uciekli. Prowadzili 8:7, 10:8. Przy stanie 13:9 siatkarze trenera Roberto Piazzy zdobyli dwa ważne punkty, jednak błąd w ataku dobrze grającego Mariusza Wlazłego i skuteczny atak Christiana Fromma zapewniły wygraną w meczu drużynie z Jastrzębia.
No cóż, trzeba będzie wygrać następny mecz w Jastrzębiu. W sobotę o 14.45 rewanż w Bełchatowie, a po spodziewanym wyrównaniu trzeci mecz w Jastrzębiu.
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:22, 25:20, 27:29, 21:25, 15:11)
PGE Skra: Milad Ebadipour 22, Jakub Kochanowski 11, Mariusz Wlazły 16, Artur Szalpuk 17, Karol Kłos 5, Grzegorz Łomacz, Kacper Piechocki (l) oraz Renee Teppan 4, Piotr Orczyk, Kamil Droszyński. Trener: Roberto Piazza.

Bilety na Skrę

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecze PGE Skry z Jastrzębskim Węglem w play-off PlusLigi oraz z Cucine Lube Civitanova w ramach Ligi Mistrzów. PGESkra z Jastrzębiem zagra w sobotę w Bełchatowie o 14.45. Bilety będzie można zakupić w Oficjalnym Sklepie PGE Skry w hali Energia (poniedziałek-piątek w godz. 8-15) oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek-piątek w godz. 14-18), a także w internecie za pośrednictwem portalu Ticketik.pl. Ceny: 40, 30i 20 zł.
Natomiast spotkanie o finał Champions League odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie 3 kwietnia o godz. 18:00. Wejściówki można nabyć w kilku kategoriach cenowych: 19, 39, 69, 89 zł. Istnieje również możliwość zakupu biletów ulgowych w cenie 10, 29 zł (miejsca dotyczą sektorów za 19, 39 zł) przysługują dzieciom, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom. Ponadto posiadacze karnetów mogą nabyć wejściówki w promocyjnej cenie -50%. Ich sprzedaż odbywa się za okazaniem karnetu i dotyczy jedynie naszych punktów w Bełchatowie.
Punkty sprzedaży biletów: Oficjalny Sklep PGE Skry w hali Energia (poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00) , wyspa PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 14:00 - 18:00 , niedziela handlowa 11:00 - 18:00), Centrum Biletów Atlas Areny, salony Empik, online za pośrednictwem eBilet.pl.
Kibice, którzy nie kupili jeszcze biletów na mecz PGE Skry z Cucine Lube, który odbędzie się w Atlas Arenie, powinni się spieszyć. Wejściówki po pierwszych kilkudziesięciu godzinach sprzedaży cieszą się ogromną popularnością! ą