Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

PGNiG Superliga Kobiet: Piotrcovia Piotrków - KPR Jelenia Góra 25:26 [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk
Szczypiornistki Piotrcovii przegrały w czwartek w meczu 7. kolejki Superligi z KPR Jelenia Góra 25:26.

Dla obu ekip wynik meczu miał ogromne znaczenie. Zarówno Piotrcovia, jak i KPR Jelenia Góra, walczą o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Miejscowe przegrały to spotkanie trochę na własne życzenie. Na przerwę schodziły prowadząc 13:10. W 33. minucie było 15:11 dla Piotrcovii, potem 16:12 i 18:15 (39. minuta). W 45. minucie przyjezdne doprowadziły do remisu 19:19. Wynik remisowy utrzymywał się dość długo.

W 57. minucie Jelenia Góra wyszła prowadzenie 25:24. Na 16 sekund przed końcem spotkania Katarzyna Piecaba rzuciła bramkę dla Piotrcovii, lecz na wyrównanie zabrakło czasu.

Kolejny mecz ligowy Piotrcovia gra 2 listopada. Spotka się na wyjeździe ze Startem Elbląg.

Piotrcovia - KPR Jelenia Góra 25:26 (13:10)

Piotrcovia: Jurkowska, Skura - Kucharska, Mielczewska, Piecaba 5, Cieślak 2, Brzezowska, Wypych 9/4, Szafnicka 3, Nowak, Olek 4, Pasternak 2, Tórz. Trener: Henryk Rozmiarek.