Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Piękne i zdolne - dwie miss z Politechniki Łódzkiej z najlepszymi pracami dyplomowymi!

Magdalena Jach
Magdalena Jach
Laureatki  z promotorkami ich prac, od prawej: prof. Magdalena Grębosz-Krawczyk, Karolina Bielawska, Natalia Kiszko, prof. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska.
Laureatki z promotorkami ich prac, od prawej: prof. Magdalena Grębosz-Krawczyk, Karolina Bielawska, Natalia Kiszko, prof. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska. mat.pras. PŁ
Karolina Bielawska - Miss Świata 2021 oraz Natalia Kiszko - finalistka Miss Polonia 2021 - studentki Politechniki Łódzkiej - odebrały nagrody za najlepsze prace dyplomowe z zakresu zarządzania. Zdobyły I i II miejsce w kategorii „najlepsza praca licencjacka i inżynierska”, przyznane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Sukces dyplomantek Wydziału OiZ

Spektakularny sukces odniosły dwie piękne absolwentki kierunku Management na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Karolina Bielawska zajęła I miejsce za pracę licencjacką pt. „The Image of Miss Polonia Brand”, przygotowaną pod opieką prof. Magdaleny Grębosz-Krawczyk, a Natalia Kiszko miejsce II za pracę pt. „Competitiveness of model agencies operating in Poland”, zrealizowaną pod opieką prof. Agnieszki Zakrzewskiej-Bielawskiej. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Oddział w Łodzi, wręczyło nagrody za najlepsze prace dyplomowe z zakresu zarządzania.

Obie dyplomantki, jak widać po tytułach ich prac, analizowały zagadnienia związane ze światem modelingu i wizerunkiem marki konkursu dla najpiękniejszych dziewcząt. Nic w tym dziwnego - Karolina Bielawska to Miss Świata 2021, a Natalia Kiszko to finalistka Miss Polonia 2021. Obroniony dyplom licencjacki to nie koniec ich kariery na Politechnice Łódzkiej, bo obie kontynuują naukę na studiach magisterskich „Master of Business Studies”.

Nagrody zostały wręczone podczas konferencji „Młodzi ekonomiści wobec współczesnych wyzwań społeczno-gospodarczych” zorganizowanej w oddziale PTE w Łodzi.

Praca Karoliny Bielawskiej została już wcześniej wyróżniona w VII ogólnopolskim konkursie im. prof. Romana Głowackiego na najlepszą pracę licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji, organizowanym przez Polskie Naukowe Towarzystwo Marketingu.

Laureatki z promotorkami ich prac, od prawej: prof. Magdalena Grębosz-Krawczyk, Karolina Bielawska, Natalia Kiszko, prof. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiał oryginalny: Piękne i zdolne - dwie miss z Politechniki Łódzkiej z najlepszymi pracami dyplomowymi! - Express Ilustrowany

Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki