Piesza Pielgrzymka Łódzka 2019 na Jasną Górę. Pielgrzymi z Łodzi do Częstochowy wyruszyli w już 94. raz

szyk, demZaktualizowano 
Piesza Pielgrzymka Łódzka 2019 na Jasną Górę Krzysztof Szymczak
Pielgrzymi z Łodzi do Częstochowy wyruszyli w już 94. raz. Piesza Pielgrzymka Łódzka 2019 na Jasną Górę rozpoczęła się w środę. Pielgrzymka Łódzka wyrusza zawsze 21 sierpnia - spod kościoła Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi. Pątnicy maszerują cztery dni. Mają do pokonania ponad 120 km. Na miejsce dotrą w sobotę.

Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: Stworzycielu Duchu przyjdź! – mówi ks. Łukasz Tarnawski, kierownik łódzkiej pielgrzymki.

W Pieszej Pielgrzymce Łódzkiej w 2019 roku uczestniczy prawie 2 tysiące łodzian, w dziewięciu grupach. Grupa 10 - rowerowa - wyruszy do Częstochowy spod łódzkiej katedry 24 sierpnia.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

M
Ministrantów bzykacz

Po uzdrowienie dla pedofilów kościelnych idą się modlić

.
2019-08-21T16:18:23 02:00, hal:

tylko czemu koorwa, nie idą po chodniku tylko blokują ulice w mieście?? ja rozumiem na trasie ale w mieście? - to powinno być karalne!!

Spierdalaj menelu

G
Gość
2019-08-21T17:13:41 02:00, popieram PO:

Trzeba zakazać pielgrzymek. Dozwolone (a nawet obowiązkowe) powinny być parady LGTB

2019-08-21T18:43:54 02:00, Podać Ci adres?:

Nie twoje doczekanie. Zapukaj mi do drzwi z teczą i przekonaj mnie do tolerancji a zobaczysz co zrobię.

2019-08-21T19:32:18 02:00, Pod latarnią:

Zapukam misiaczku a ty jak zwykle weźmiesz do buzi

2019-08-21T20:51:41 02:00, Gość:

Ha ha ha. Dawaj czekam na ciebie

2019-08-21T22:37:02 02:00, Wycior:

Oj wymasuję ci migdałki kotku

No dobra. Póki co to czytam same obiecanki. A kiedy jakieś czyny?

W
Wycior
2019-08-21T17:13:41 02:00, popieram PO:

Trzeba zakazać pielgrzymek. Dozwolone (a nawet obowiązkowe) powinny być parady LGTB

2019-08-21T18:43:54 02:00, Podać Ci adres?:

Nie twoje doczekanie. Zapukaj mi do drzwi z teczą i przekonaj mnie do tolerancji a zobaczysz co zrobię.

2019-08-21T19:32:18 02:00, Pod latarnią:

Zapukam misiaczku a ty jak zwykle weźmiesz do buzi

2019-08-21T20:51:41 02:00, Gość:

Ha ha ha. Dawaj czekam na ciebie

Oj wymasuję ci migdałki kotku

G
Gość
2019-08-21T17:13:41 02:00, popieram PO:

Trzeba zakazać pielgrzymek. Dozwolone (a nawet obowiązkowe) powinny być parady LGTB

2019-08-21T18:43:54 02:00, Podać Ci adres?:

Nie twoje doczekanie. Zapukaj mi do drzwi z teczą i przekonaj mnie do tolerancji a zobaczysz co zrobię.

2019-08-21T19:32:18 02:00, Pod latarnią:

Zapukam misiaczku a ty jak zwykle weźmiesz do buzi

Ha ha ha. Dawaj czekam na ciebie

P
Pod latarnią
2019-08-21T17:13:41 02:00, popieram PO:

Trzeba zakazać pielgrzymek. Dozwolone (a nawet obowiązkowe) powinny być parady LGTB

2019-08-21T18:43:54 02:00, Podać Ci adres?:

Nie twoje doczekanie. Zapukaj mi do drzwi z teczą i przekonaj mnie do tolerancji a zobaczysz co zrobię.

Zapukam misiaczku a ty jak zwykle weźmiesz do buzi

P
Ptah

Pambuk z wami

P
Podać Ci adres?
2019-08-21T17:13:41 02:00, popieram PO:

Trzeba zakazać pielgrzymek. Dozwolone (a nawet obowiązkowe) powinny być parady LGTB

Nie twoje doczekanie. Zapukaj mi do drzwi z teczą i przekonaj mnie do tolerancji a zobaczysz co zrobię.

G
Gość

Pielgrzymki działają na przyrost naturalny lepiej niż 500 . Ciekawe ile polityków PiS przyhołubi sobie lewą d.. w czasie takiej pielgrzymki wzorem posła P.

v
vilga

Po komentarzach wnioskuję, ze w podłym mieście Łódź mieszkają podli i upadli ludzie.

k
kik

marsz świrów

p
popieram PO

Trzeba zakazać pielgrzymek. Dozwolone (a nawet obowiązkowe) powinny być parady LGTB

h
hal

tylko czemu koorwa, nie idą po chodniku tylko blokują ulice w mieście?? ja rozumiem na trasie ale w mieście? - to powinno być karalne!!

Ł
Łodzianin 94.raz

Redaktorku przeczytaj tytuł i popraw błędy

G
Gość
2019-08-21T12:10:52 02:00, Czarna zaraza:

Marsz nienawiści wyruszył , dzieci chowajcie się klakierzy pedofilów maszerują

masz rację ciekaw jestem dlaczego ochrania ich policja i kto im płaci za tą ochronę, dlaczego blokują drogi jak pielgrzymka to polnymi drogami nocą

Dodaj ogłoszenie