Piłkarki TME SMS Łódź odebrały na ŁKS brązowe medale. Teraz celują w Puchar Polski. Zdjęcia

Dariusz Kuczmera, Krzysztof Szymczak
Piłkarki TME SMS Łódź przegrały na stadionie ŁKS z Górnikiem Łęczna 0:2. Straciły nie tylko tytuł mistrzowski na rzecz GKS Katowice, ale też drugie miejsce w tabeli na rzecz Górnika Łęczna. Łodzianki kończą sezon na podium - zajęły trzecie miejsce w Orlen Ekstralidze. Po meczu odebrały brązowe medale. Piłkarki Górnika zostały nagrodzone srebrnymi krążkami, a w Koninie złote medale zawisły na szyjach piłkarek GKS Katowice.

Na zakończenie sezonu piłkarki TME SMS zagrają w finale Pucharu Polski w Radomiu 10 czerwca o 16.30 z APLG Gdańsk. Bilety na ten szlagierowy mecz są do nabycia w klubie (normalne 10 zł i ulgowe 5 zł dla młodzieży do lat 13).
Piłkarki Górnika Łęczna kończyły mecz w dziesiątkę, bo w 85 minucie drugą żółtą kartkę ujrzała Klaudia Lefeld za brutalny faul na Klaudii Jedlińskiej.
TME SMS Łódź - Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
0:1 Klaudia Fabova (26), 0:2 Klaudia Lefeld (65).
TME SMS: Oliwia Szperkowska - Wiktoria Zieniewicz (75, Oliwia Domin), Daria Sokołowska, Gabriella Cuevas, Katarzyna Konat - Gabriela Grzybowska, Ernestina Abambila (75, Dominika Gąsieniec), Anna Rędzia - Klaudia Jedlińska (86, Yurina Enjo), Dominika Kopińska, Paulina Filipczak (60, Magdalena Dąbrowska). Trener: Marek Chojnacki.