ZOBACZ
  KONIECZNIE

  Pielęgniarki z Uniwersytetu Medycznego odebrały dyplomy

  Rozwiń
  Plebiscyt Dzielnicowy Roku 2017. Policyjny piknik i turniej...

  Plebiscyt Dzielnicowy Roku 2017. Policyjny piknik i turniej piłkarski w Uniejowie

  Jarosław Kosmatka

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Plebiscyt Dzielnicowy Roku 2017. Policyjny piknik i turniej piłkarski w Uniejowie
  1/25
  przejdź do galerii

  ©Materiały KWP w Łodzi

  Jeśli chcą być dobrzy w pracy, o swój rozwój - także fizyczny - muszą dbać też w wolnym czasie. Policjanci turniejem piłkarskim zainaugurowali w Uniejowie akcję „Bezpieczne Wakacje 2017”
  Akcję „Bezpieczne Wakacje 2017” rozpoczęli łódzcy policjanci sportowym piknikiem rodzinnym. Impreza odbyła się w sobotę w uniejowskim kompleksie sportowym, a jednym z najważniejszych punktów programu był Turniej Piłki Nożnej dla policjantów i pracowników łódzkiego garnizonu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Równolegle funkcjonariusze zorganizowali dla wszystkich chętnych rodzinny piknik profilaktyczny.

  Zobacz też:Dzielnicowy Roku 2017. Mapa zagrożeń bezpieczeństwa pomaga w codziennej pracy

  W turnieju zagrało dziesięć drużyn. Zwyciężyli zawodnicy z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Na II miejscu uplasował się zespół z komendy wojewódzkiej, a trzecie miejsce zajęła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sławomir Woźniakowskiego z OPP, natomiast najlepszym strzelcem okazał się Krystian Nasalski z KWP. Tytuł bramkarza turnieju zdobył Radosław Kłos z KMP w Łodzi. Za wspaniały doping nagrodzono kibiców z Dalikowa.

  Na pikniku goście oglądali sprzęt policyjny, straży pożarnej i żandarmerii wojskowej. Zainteresowani mogli wziąć udział w konkursach w miasteczku ruchu drogowego, wiedzy o bezpieczeństwie, a także przymierzyć sprzęt policyjny.

  Czytaj też:Dzielnicowy Roku 2017. Komenda w komórce...

  Dla osób planujących pracę w służbach mundurowych przygotowano stoisko informacyjne, gdzie można było dowiedzieć się o procedurze przyjęcia do służby.

  Impreza odbyła się pod wspólnym hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo - kibicuj bezpiecznie”. Zbierano również pieniądze, które zasiliły konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

  DZIELNICOWY ROKU 2017
  Jak głosować

  Głosowanie potrwa do godz. 21.59 ostatniego dnia czerwca. Głosować można wysyłając SMS o treści ZD.numer_kandydata na numer 72355 (2,46 zł z VAT) lub przez aplikację sprzężoną z portalem Facebook.

  Każdy SMS to 10 głosów dla kandydata, a każdy klik w aplikacji na Facebooku daje 3 głosy. Przy czym dziennie z jednego konta można na Facebooku zagłosować tylko jeden raz.

  Czekamy na zgłoszenia

  Głosowanie już trwa, ale przyjmujemy jeszcze zgłoszenia. Wysyłajcie na: j.stepnik@ dziennik lodzki.pl. Potrzebujemy imienia, nazwiska i zdjęcia kandydata

  Serwis specjalny i kandydaci

  Regulamin, szczegółowe informacje, lista kandydatów i aktualne wyniki głosowania znajdziecie na stronie: www.dzienniklodzki.pl /dzielnicowy-roku-2017


  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Biurkowe pasibrzuchy

  (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Sylwester w Teatrze Wielkim

  Sylwester w Teatrze Wielkim

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Nominuj kandydatów do prestiżowych nagród

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Nominuj kandydatów do prestiżowych nagród

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny