PLEBISCYT SPORTOWY Ogólnopolski finał zakończony! Poznaj zawodników, trenerów, młodych sportowców i drużyny, którzy zwyciężyli.

Akcja specjalna PLEBISCYT SPORTOWY
Udostępnij:
Kto zdobędzie tytuły Sportowiec Roku Polski 2021, Trener Roku Polski 2021, Sportowy Talent Roku Polski 2021 i Drużyna Roku Polski 2021? Kto odbierze główne nagrody podczas wielkiej gali plebiscytu sportowego w Warszawie? Przekonamy się o tym już we wtorek, 18 stycznia.

Wielki Plebiscyt Sportowy trwa od końca listopada. Najpierw laureaci zostali wybrani osobno w powiatach. Później awansowali do wojewódzkiego etapu. Teraz trzech laureatów z województw w każdej kategorii rywalizuje w ostatnim etapie - ogólnopolskim finale, do którego kandydaci awansowali zachowując wszystkie głosy zdobyte dotychczas w powiecie i w województwie.
Finałowe głosowanie zakończy się we wtorek, 18 stycznia o godz. 21.00.

SPRAWDŹ WYNIKI
w ogólnopolskim finale
Sportowiec Roku - kobiety
Sportowiec Roku - mężczyźni
Sportowy Talent Roku
Trener Roku
Drużyna Roku

___________________

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału plebiscytu w kategorii zdobędą główne tytuły i dodatkowe nagrody finansowe. Zostaną one wręczone podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu, która odbędzie się w Warszawie. Zostaną na nią zaproszeni zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa.

Relacja z wielkiej gali zostanie opublikowana w serwisach internetowych wszystkich dzienników regionalnych Polska Press Grupy w całej Polsce.

Zawodnicy, trenerzy i drużyny, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu, w każdej kategorii zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

  • tytuły Sportowca Roku Polski 2021, Trenera Roku Polski 2021, Sportowego Talentu Roku Polski 2021 lub Drużyny Roku Polski 2021
  • dyplom i statuetkę wręczane podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu
  • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

__________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: PLEBISCYT SPORTOWY Ogólnopolski finał zakończony! Poznaj zawodników, trenerów, młodych sportowców i drużyny, którzy zwyciężyli. - Polska Times

Przejdź na stronę główną Dziennik Łódzki