Dziennik Łódzki

  Centrum Medyczne ARGO, Łódź

  Centrum Medyczne Argo, ul.S.Sterlinga 27/29 Łódź

  Centrum medyczne ARGO to wielospecjalistyczna klinika, w której pomagamy pacjentom kompleksowo zadbać o zdrowie. Nasza placówka powstała, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość leczenia, zgodną z najnowszymi osiągnięciami medycyny.

  Zatrudniamy liczny zespół doświadczonych specjalistów, którzy wiedzę i umiejętności praktyczne nabywali przez lata pracy w prestiżowych klinikach i stale rozwijają przez uczestnictwo w sympozjach, kursach i szkoleniach.

  W naszej klinice otrzymają Państwo pomoc specjalistów z większości dziedziny medycyny m.in. chirurgii, proktologii, kardiologii, diabetologii, laryngologii, ortopedii, urologii, endokrynologii, chirurgii naczyń, nefrologii.

  Mamy bogato wyposażone zaplecze diagnostyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie określić przyczynę problemu i zaradzić mu. Z myślą o komforcie naszych pacjentów zarówno wnętrza gabinetów, jak i poczekalnię wyposażyliśmy tak, aby czuli się w nich wygodnie i bezpiecznie. Obiekt, w którym mieszczą się nasze gabinety, jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  W naszej placówce stosujemy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny oraz zabiegowy, który jest gwarancją bezpiecznego i skutecznego leczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco nabywać nowe urządzenia

  Jesteśmy jednym z najbardziej nowoczesnych centrów medycznych w Łodzi. Działamy według ogólnoświatowych standardów, dzięki czemu odwiedzają nas pacjenci z całego kraju. Nie tylko leczymy, ale także angażujemy się w działania prozdrowotne i profilaktyczne.

  Centrum Medyczne ARGO, Łódź

  21 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  633 głosy

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo